Slovenija
10026 ogledov

Na teh odsekih bo Dars po novem zaračunaval pribitek na cestnino

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar olor
    olor 17:28 29.december 2018.

    Pravilno. Najbolj uničujejo ceste tovornjaki, zato bi bilo prav da plačujejo po teži. Sploh pa tuji prevozniki, ki jih je zagotovo 80% vseh tovornih vozil, naše pa na nek način subvencionirati. Če pogledamo da smo mi zgradili AC, plačujemo cestnino ...prikaži več in nato še vinjete. Tujci pa samo cestnino po AC.

    • Laznivi 18:34 29.december 2018.

      Pojma nimas kaj bluzis zaplankanec

  • Bucko 15:43 29.december 2018.

    Naj pobirajo, ali denar bi moral odjiti za izgradnjo 4 pasovne avtoceste. Saj je ta cesta res natrpana pa še kamijone pustijo prehitevat, da ne govorim poleti. V tujini na dveh voznih pasovih nesmejo prehitevat. Izgradnja drugega tira nebo pripomogla ...prikaži večla izbolšati razmir na avtocesti! Samo za nos nas vlečejo in razmišjajo kje si bodo žepe napolnili. Žalos Slovenska, mi hlapčki pa kar tiho.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 09:38 30.december 2018.

    Mene pa bolj zanima ali bo DARS vračal kaj denarja od nakupa vinjet!? Po mojem ni logično,da človek kupi vinjeto nato pa obtiči v zastoju tudi po 2 uri!? Zakaj plačevati drage vinjete DARS-su,če pa ta ni sposoben urediti normalno ...prikaži več pretočnost prometa??

  • jakec1575 20:13 29.december 2018.

    Ne bi raje pribitek racunali tistim, ki so jih dobili na regionalnih cestah, ki jih s cestnino obnavljamo državljani? Dars si je lepo povecal dobicek na racun nas. Naj k..... znizajo ceno vinjete. kolikor stojimo na AC. Ne uporabljam veliko ...prikaži več in vedno je neka p........ ko se vozim.

  • Avatar Leon
    Leon 13:57 29.december 2018.

    DARS .........bo vedno zaračunaval ,kadar koli se bo mu to zahotelo saj živimo v državi pravnikov ! V MB moramo vozniki iz desna na levi breg Drave mesta MARIBOR kupovati VINJETO ............KATASTROFA ,ki bo uničila Slovenijo je DRŽAVNA BIROKRACIJA .

  • Laznivi 18:38 29.december 2018.

    Ker ta zaostala balkanska drzava ni bila in ni sposobna zgraditi cest prometu primernih bodo soferje kaznovali...hehe balkanexpres...namesto kaznovat bande ki je pokradla 7 miliard in zgradila par kozjih stez 5 kvalitete po slovenistanu.

  • Laznivi 14:53 29.december 2018.

    Katastrofa od drzave...

  • evelux 14:13 29.december 2018.

    Slovenci ki to plačujemo smo pa butasti do kraja ..... za en čas bi se vozli po starih cestah pa se naj lepo oni j....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.