Slovenija
2153 ogledov

Na večini upravnih enot odslej stavkajo vsak dan

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 09:17 15.maj 2024.

    Glede na to, koliko in kako delajo, stavkajo že leta...

    • egi 09:21 15.maj 2024.

      Tocno to sem imel v mislih … nic novega, ja

  • atamama 09:47 15.maj 2024.

    Dolga leta nazaj sem spremljal Babico na upravno enoto podaljšati prometno dovoljenje (v času prvih PC-jev).... Vrsta, čakanje, in ko sva opravila Babica zabenti...ni čudnega, da so take vrste, ko pa samo na računalnike igrajo....

  • Avatar NickMason
    NickMason 10:46 15.maj 2024.

    Plače morajo biti dostojne,ne rabimo pa toliko občin v Sloveniji,treba vse spravit na čas iz 1991 leta pa bo denarja dovolj,narod z minimalcom ki je v večini to več ne premore,gorivo bo kmalu 2eur ampak nihče nič ne ukrene ,na ...prikaži več vladi se pa še dodatno zaposlujejo in višajo plače sebi,na volitvah fino premislite koga volite,parlamentarci so že večkrat po dolgem in počez pokazali da samo trošijo v tri krasne,zato volit neparlamentarce za spremembo

    • munja 16:49 15.maj 2024.

      Sploh ni važno koga voliš, ko pridejo enkrat h koritu, so vsi isti, kradejo. kjer se le da. Tukaj pa ni razlik.

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 10:00 15.maj 2024.

    PRAVILNO. nihče od vas ne dela za 900 EUR. jebi se ti vsak dan s kosovarji in črnci za 900 eur

    • leonardo 14:25 15.maj 2024.

      Če misliš neto, potem se motiš. Ogromno ljudi z visokošolsko izobrazbo dela za malo več od 900 evrov. Mnenja sem, da bi morali štrajkati kar vsi delavci v upravnih službah in delavci po tovarnah in trgovinah .......

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 15:45 15.maj 2024.

      dvomim. sploh v Lj. naj pridejo k meni. dal jim bom službo za najmanj 1.400 eur, če kaj znajo. v tovarnah je malo delavcev s faksom, morda razni strojniki in drugi strokovni delavci, ostalo je srednja šola ali višja strokovna. ...prikaži več. trgovine?? tam so osnovnošolska izobrazba (Mercatorji) in študentke... no pa razne iz kozmetičnih faksov in drugih šol, ki niso niti faksi.... sposobni ljudje ne delajo za 900 eur. sploh pa ne v gospodarstvu.

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 15:46 15.maj 2024.

      moja dela v mednarodni trgovini v slovenskem podjetju (ni nobena funkcija) pa dobi skoraj toliko kot jaz kot šef z 20 let delovnih izkušenj...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.