Slovenija
687 ogledov

Na vidiku podražitev vozovnic

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 10:39 18.februar 2019.

    Če bi opzimizirali financne tokove v mestnih podjetjih, bi razumel podražitev, kot nov investicijski cikel, tako pa je le polnjenje kalnih voda z denarjem meščakov in vozacev.

  • MK 11:10 18.februar 2019.

    vi samo dalje volite barabe...

  • boogin1 10:46 18.februar 2019.

    Vsakič, ko župan v LJ dvigne cene in že tako obubožanem prebivalcem, še bolj oteži življenje, ovce potrebne guljenja pred magistratom vzdihujejo in padajo v trans, kako sposoben župan da je in dober menedžer in vpijejo: ŠE, ŠE, ŠE,...

  • blayo 10:01 18.februar 2019.

    Spremenit bo treba navade, to je vse...

    • MK 11:10 18.februar 2019.

      za 10 centov jaz ne bom menjal navad, prej občino bivanja

    • blayo 12:16 18.februar 2019.

      Kakor želiš... če misliš da boš s tem prišparal, potem je to dobro zate.

    • MK 22:18 21.februar 2019.

      S takšno prometno politiko, ki jo izvaja Janković se ne morem strinjati. Z LPP do mojega delovnega mesta, ki je oddaljen 4,5 km od doma potrebujem zjutraj 50 min. Z avtom največ 12 minut. Če bi imel hiter mestni prevoz ...prikaži več (metro ipd., dovolj pogost, klimatiziran, ne natlačen do amena in ugoden) bi ga koristil. S kolesom žal ne morem, ker moram biti na delovnem mestu v obleki in hitro zašvicam. Ko sem živel v Pragi sem koristil metro. Žal se naš LPP s tistim ne more primerjati.

  • maresem 09:02 18.februar 2019.

    Bravo žabarski opankovićevi fani. A kaj doživljate orgazme ob praznenju denarnic?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.