Slovenija
27 ogledov

Nabrali več kot 4 milijone evrov

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 16:01 27.november 2013.

    Gospoda za te globe ki ste se jih zmislili in pri tej plačilni zakonodaji raje fušam brez da sem samostojni podjetnik ali karkol od tega mi zaneslivo ne morete preprečit dela na črno.

  • puys 14:36 27.november 2013.

    Z davčnimi blagajnami bi nabrali še 200% več. Sploh po raznih kmetijah lahko samo sanjaš o računu.

  • Avatar mike1968
    mike1968 14:47 27.november 2013.

    IN KAJ SO TOLIKO ČASA ČAKALI??????

  • Johan Spohan 16:35 27.november 2013.

    Tisti ki so pa dolžni ali pa utajili miljone pa so zaščiteni

  • maresem 18:32 27.november 2013.

    Pravilno se dela... le tako naprej. če moram jaz vsak cent plačat, naj pa še ostali, ki so do zdaj na veliko goljufali!!!

  • frogstomp 15:21 27.november 2013.

    slovenski zakonodaji je nemogoče zadostiti. tako da napako lahko najdejo pri komur koli. razumljivo bi bilo, če bi dobil za napako opomin do 500e, ampak da te upilijo za znesek, zaradi katerega si prisiljen zapret... to je pa fašistično bolano. ...prikaži več na ta način bomo ljudi, ki majo potencial plačevanja na dolgi rok pahnili v dolgove zaradi katerih bodo preostnek življenja primorani delati na črno.

  • privat 16:16 27.november 2013.

    koliko pa en politik ali župan dobi za par miljonov ukradenega denarja kazni?? ah on je verjetno prijatelj od prijateljev..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.