Magazin /magazin/lepota-telo
156 ogledov

Najbolj beli z najcenejšo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 17:42 12.januar 2014.

    V Leclercu imajo se cenejso zobno pasto! Skoda, da niste testirali tudi te.

  • girl36 17:45 12.januar 2014.

    Če je tako zelo slovenska, zakaj WoodY? Kolikor jaz vem, slovenska abeceda ne vsebuje teh črk. :)

  • marjan 18:45 12.januar 2014.

    Nič ne bi bilo narobe, če bi dopisali tudi testirane zobne kreme in zmagovalno.

  • realna 10:38 13.januar 2014.

    to je reklama za ZPS - za ogled njihovih testov moraš namreč plačat članarino :) res smo potrošniki fajn zaščiteni-če se bo na tržišču pojavila kaka strupena ali nevarna zadeva torej ne bomo zvedeli razen če plačujemo naročnino? heh

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 17:51 12.januar 2014.

    Salvadora persica. Ni slabo, vendar se je ne da uporabljati niti priblizno tako dolgo kot ostalih zobnih scetk. Pri taki ceni (ki verjamem, da se jo tezko zniza) je to za vecino ljudi nedosegljivo. Da ne omenim, tega da potem ...prikaži več na stran nalepijo nebuloze kot je: "krepi spomin" in se vprasas, ce vse stima ...In ne pisati, da je ZPS smesen - vi ste.

  • puksicd 20:32 12.januar 2014.

    Aba: Nisem napisal, da je ZPS smešen, to je moj nick. Tiste nebuloze pa so klinično potrjene, kolikor sem šel delat research, in vse študije so izvajali ugledni inštituti, tako da je tvoje pisarjenje tukaj rahlo hecno, ker dvomim, da ...prikaži več si strokovnjakinja.Girl36 - sklepam, da je slovenska, ker je njihova stran samo v angl. in slov. Dvomim, da bi kakšen tujec naredil stran v slov. in angl. Jaz jo uporabljam in sem navdušen - zobje občutno bolj beli v 1 tednu, tako da.Sicer pa sta oba0obe dokazala, kako majhna je slovenska majhnost in neprivoščljivost. Samo, da noben SLovenec ne uspe, pa je vse ok, a ne? Saj žurnal je isti - jutri bodo spet pisali o neki mega pogruntavščini iz nemčije, to pa bodo preskočili. Tako pač pri nas je. Sožalje svojcem. ;)

  • puksicd 16:39 12.januar 2014.

    Žurnal ... spet delate reklamo za neke tuje proizvajalce, da pa bi napisali kakšno vest o naravni zobni ščetki Woody, ki je slovenska blagovna znamka, in ki na naraven način beli zobe, pa nič ... Ajajaj. :)

  • puksicd 20:33 12.januar 2014.

    Reklama bi bila in oni ne bi nič zaslužili .. to bi bio narobe ;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.