Slovenija
48612 ogledov

Najslabša in najboljša leta za upokojitev

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sten 08:37 18.januar 2021.

    Ne vem od kod te čudni podatki, ko pa vemo, da je daleč najslabši procent bil od leta 2012-2019 s tem, da je tudi povprečje let narasli na 24 v tem obdobju. Torej je našla še pokojnine prinesel Pahorjev tako z SD na čelu.

    • jakec1575 11:08 18.januar 2021.

      ni cisto res, je pa res da je zujf zjebal sistem, ampak predvsem po zaslugi klicanaj trojke in 6% obresti na zadolzevanje Slovenije, ko je normalen procen okoli 1%. Vrag je vzel šalo in Janševa vlada je sprejela Zujf.

  • kapibara 12:41 18.januar 2021.

    Najbolje se je bilo upokojiti preko Borčevske penzije.. še bolje pa, da si le to dedoval..

  • bobo7 17:07 19.januar 2021.

    Ce imaš veze imaš najboljšo pokojnino in to brez delovne dobe

  • serkookaf 05:08 19.januar 2021.

    www︎.︎Duterte︆.︆net - oddličen prrojekt za odrasle, ki želijo najti partnerja za sseks

  • Joseantonio 11:04 18.januar 2021.

    Pričanje Kako si zažgem krvni sladkor in popolnoma ozdravim diabetes. Hvala dr. Nelsonu Herbsu, na katerega me je napotil prijatelj. Kupil sem rastlinsko zdravilo dr. Nelsona, ki sem ga prejel na svoj naslov prek DHL-službe v 4 dneh, in pod ...prikaži več njegovim vodstvom sem bil popolnoma ozdravljen z njegovimi navodili v 21 dneh. Dr Nelson priporočam vsem, ki imajo bolezni srca in ožilja, hepatitis, virus HERPES, prostato, erekcijo, pljučnega raka. Njegov elektronski naslov; drnelsonsalim10@gmail.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.