Avto /avto/iz-druge-roke
2791 ogledov

Nakup rabljenega: Tako ste lahko oškodovani za več tisoč evrov!

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 08:05 10.avgust 2024.

    2m razlage “strokovnjaka“.Če že iščete rabljen avto,kupujte od uradnih uvoznikov,ne od raznih hopštaplerjev

    • Avatar Zoran
      StarMačk 11:16 10.avgust 2024.

      Na žalost tudi vsi uradni uvozniki niso brezmadežni! Največja težava zna nastopiti, ko v tujini, prav tako uradni prodajalci, prodajo nekega dejansko odličnega vozila pogojujejo s prodajo v paketu večih vozil, kjer je skoraj zagotovo vsaj eden škart roba...

  • Avatar Zoran
    StarMačk 11:11 10.avgust 2024.

    V primeru uvoza vozila bi morali obvezno preveriti ne le beleženje računalnika glavnih komponent, ampak vseh podsistemov. Ker je delo reprogramiranja (lažiranja) prevoženih kilometrov dokaj zamudno in temu primerna je tudi cena storitve, se v veliki večini spreminja le najpomembnejše ...prikaži več podatke, pri podsistemih pa še vedno ostane zabeležen podatek na osnovi katerega se da kolikor toliko natančno določiti prave kilometre, npr. opozorilo za menjavo zavornih ploščic, opozorila za servis, plin klime...

  • rd2dmk2 10:07 10.avgust 2024.

    kot prvo naj se v državi naredi pravni red in se enkrat za vselej določe kaj je garancija in kaj koluanca. pri nas noben živ boh ne razlikuje. in kaj mi bo reklamni podatek da je garancija na prerjavenje 12 ...prikaži več let, če pa piše nekje v pravilih pogodbe da to velja samo, če avto stoji v salonu. me res zanima ali je kdo lahko po 11 letih uveljavljal to določilo. pa vem za znamko, ki je po 6 letih prodaje modela ugotovila, da avto rjavi, zaradi gumijatih dodatkov . pa .....

  • slavauk22 08:22 10.avgust 2024.

    NIKOLI VEČ RABLJENI ...........KUPUJEM SAMO NOVE .....

    • Avatar Delavec93
      Delavec93 09:42 10.avgust 2024.

      Nehi se dret, kreten zabit.

    • slavauk22 09:44 10.avgust 2024.

      ZAKAJ KER SLUŽIM VEČ KOT TI TELE ZABITO SI MI FOUŠ!

    • rd2dmk2 10:00 10.avgust 2024.

      slava.. ti tud gumo za avto kupiš novo.. z letnico 1999

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.