Slovenija
13 ogledov

"Namerno izzivanje spopada"

Komentarjev 69
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dragana Dragana 01:42 27.januar 2013.

    ronalde jebali ti svi južnjaci mamicu , pa ne se krit ronal gonald kad imaš muda dej svoj profil . JEBOTI JANEZ IVAN JANŠA GOVNAR MAJKU PARAZIT

  • Dragana Dragana 01:43 27.januar 2013.

    ronalde jebali ti svi južnjaci mamicu , pa ne se krit ronal gonald kad imaš muda dej svoj profil . JEBOTI JANEZ IVAN JANŠA GOVNAR MAJKUPARATIT

  • Dragana Dragana 01:49 27.januar 2013.

    BRAVO MATEJA!!! Raj vas vidim v vladi ali parlamentu , kot to golazen ki mece nacizem in sovraštvo pa krade sto na uro. Ta regan je en pshio k ne sme dat svojega profila

  • Dragana Dragana 01:51 27.januar 2013.

    regan jebem ti sve živo

  • Dragana Dragana 01:55 27.januar 2013.

    ronalde jebali ti svi južnjaci mamicu , pa ne se krit ronal gonald kad imaš muda dej svoj profil . JEBOTI JANEZ IVAN JANŠA GOVNAR MAJKU

  • Sajko Sojka 02:01 27.januar 2013.

    ronald regan govno od človeka dej svoj profil jeboti IVAN JANEZ JANŠA I LOVRO ŠTRUMF MAJKU U PIČKU

  • Sajko Sojka 02:03 27.januar 2013.

    RONALD JEBO TI JA MAMU U DUPE

  • Sajko Sojka 02:10 27.januar 2013.

    Ronald jst sem bosanc in pridem na tretju vstajo,mam svoj ponos , ti če ga maš prid ne sam tipkat pa se krit ko miš.Bodi ponos Janezu Janši , vladi, in tem že pokojnem Lovri ŠTRUMFU

  • Scott 03:27 27.januar 2013.

    Pojdi od koder si prišel,če ti pri nas v Sloveniji ni všeč,tam je sigurno vse naj,naj.?

  • Scott 03:36 27.januar 2013.

    50 stotinov(majhen,siv in nič vreden),nekateri pa zanj rečejo kar bonsai:?

  • munty 06:47 27.januar 2013.

    ZDAJ BODO PA PROTESTIRALI PRAVI PLAČANCI,BARABE!!!

  • francek 06:55 27.januar 2013.

    Slovenija je naredila veliko napako, ko je podarjala državljanstva rezultati se že kažejo, ne gre toliko za napako, gre bolj za zbiranje ič volivcev vemo katere politične opcije

  • Stolp 09:00 27.januar 2013.

    va, če še zase ne znate poskrbeti?

  • murderone 09:08 27.januar 2013.

    Sajko lepše se obnašaj drugače te bo Dragana za ušesa!

  • Mateja Bregar 11:20 27.januar 2013.

    zanimiva kolumna

  • dragec 11:41 27.januar 2013.

    Komaj čakam srečanja sto črno bagro

  • dragec 08:31 28.januar 2013.

    jebal te narod tvoj

  • Mateja Bregar 22:45 26.januar 2013.

    drgač jst krulit ne znam, to delajo sam navadne svinje in mi ni smo svinje, mi nismo levičarji, mi nismo desničarji, živimo v letu 2013 in želimo oblast ki bo sposobna delat v dobro vseh, mi smo ljudstvo, ne ni ...prikaži več se zgodila ulica, mi smo iz krvi in mesa, ne nismo zombiji, mi smo državljani nepravne in nesocialne republike slovenije, ki imamo vsega poun kufr, in lahko še ponovim če je treba

  • Mateja Bregar 11:06 27.januar 2013.

    kdo pa pravi da ne delamo? kdo pa pravi s čim se ukvarjamo? kakšne klobase..... pfffff, ja boga reva a za čistilko je šla? dejmo vsi jokat, pa zlato kolajno ji dejmo ki je tok pogumna! pa pejd ti v ...prikaži več tujino delat, če se bojiš da bo z nami prišel komunizem, fašizem in kaj jaz vem kakšna zgodovinska jajca še! ha ha ha, narod dejte se malo zresnit prosim, ker me bolijo trebušne mišice od smejanja

  • Scott 22:52 07.februar 2013.

    Bonsai naj raje ostane doma, saj ga lahko še kdo pohodi.?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.