Magazin /magazin/vip

Naš glasbenik moral na oder, medtem ko se je njegov otrok boril za življenje

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maček 15:57 03.junij 2026.

    Ga ni dogodga,ki ga nebi odpovedal,samo da bi bil pri sinu,vsaj jaz.tile bedaki pa pojejo,ko otoček ne ve ali bo preživel.sramota vseh sramot.pfuj.

  • Toma 12:49 03.junij 2026.

    To pares ne gre skupaj!

  • Luksi 18:40 03.junij 2026.

    Kar se mene tiče ni normalen. Ne obstaja znesek, ki bi me v takšnem trenutku spravil od otrok.

  • Janez_533 20:39 03.junij 2026.

    Na oder je "moral" zaradi denarja! Ob otroku bi moral biti kot odgovoren in ljubeč starš, čeprav ob tem ne bi nič zaslužil. In sedaj se še dela, kot da je žrtev.

  • irena213 15:21 03.junij 2026.

    Ja pizda, pa bi odpovedu špil če ga tak skrbi za otroka. Foter za zgled....

  • Pepi 15:07 03.junij 2026.

    Serčič!!!!več ti je do zabave zaslužka,kot do sinovega zdravja,čisto neodgovoren starš,

    • Janez_533 20:42 03.junij 2026.

      Pepek, sedaj si ga pa usral! Preberi še enkrat članek, da ti bo jasno, za katerega glasbenika gre.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.