Ga ni dogodga,ki ga nebi odpovedal,samo da bi bil pri sinu,vsaj jaz.tile bedaki pa pojejo,ko otoček ne ve ali bo preživel.sramota vseh sramot.pfuj.
To pares ne gre skupaj!
Kar se mene tiče ni normalen. Ne obstaja znesek, ki bi me v takšnem trenutku spravil od otrok.
Na oder je "moral" zaradi denarja! Ob otroku bi moral biti kot odgovoren in ljubeč starš, čeprav ob tem ne bi nič zaslužil. In sedaj se še dela, kot da je žrtev.
Ja pizda, pa bi odpovedu špil če ga tak skrbi za otroka. Foter za zgled....
Serčič!!!!več ti je do zabave zaslužka,kot do sinovega zdravja,čisto neodgovoren starš,
Pepek, sedaj si ga pa usral! Preberi še enkrat članek, da ti bo jasno, za katerega glasbenika gre.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Ga ni dogodga,ki ga nebi odpovedal,samo da bi bil pri sinu,vsaj jaz.tile bedaki pa pojejo,ko otoček ne ve ali bo preživel.sramota vseh sramot.pfuj.
To pares ne gre skupaj!
Kar se mene tiče ni normalen. Ne obstaja znesek, ki bi me v takšnem trenutku spravil od otrok.
Na oder je "moral" zaradi denarja! Ob otroku bi moral biti kot odgovoren in ljubeč starš, čeprav ob tem ne bi nič zaslužil. In sedaj se še dela, kot da je žrtev.
Ja pizda, pa bi odpovedu špil če ga tak skrbi za otroka. Foter za zgled....
Serčič!!!!več ti je do zabave zaslužka,kot do sinovega zdravja,čisto neodgovoren starš,
Pepek, sedaj si ga pa usral! Preberi še enkrat članek, da ti bo jasno, za katerega glasbenika gre.