Magazin /magazin/vip
45495 ogledov

Naša pevka zaspala za volanom, tako se je končalo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar bobnar53
    bobnar53 09:54 02.december 2023.

    Mamile so kurba!!!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 12:07 02.december 2023.

    Tejle naši kvazi znani, uspešni,..., so šli vsi v maloro. da se morajo ven metati z boleznimi, nesrečami in podobnim, namesto z dobrimi deli.

    • bi_ba 18:07 02.december 2023.

      Če pa nihče nima kaj zanimivega o njih napisati, potem je pa vsaka bedarija dobra vsaj za klike.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:30 02.december 2023.

      Najbolj je žalostno to,da ob vsakemu še napišejo priljubljen v celi Sloveniji ali pa znani Slovenec!!!

  • Pierre 12:40 02.december 2023.

    Naj si najde džob od 9h do 17h pa bo vse OK!!

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 08:32 03.december 2023.

    Ji kar verjamem , kar se spanja za volanom tiče in tudi pri meni se je to dogajalo , le da ko sem ob 14 uri šel iz službe in ponavadi na kakšen lep topel sončni dan me je bilo ...prikaži več prav strah , da bom zaspal za volanom, ko pa sem zamenjal službo sem se lahko vozil z vlakom , no na vlaku se mi pa ni enkrat zgodilo , da sem se po službi odpeljal še kakšni dve postaji naprej in potem klical ženo , da me je prišla iskat z avtom, Toda na vlaku nisem ogrožal ne sebe in ne drugega in to je to.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.