Magazin /magazin/vip
83 ogledov

Naši najbolj dolgočasni zvezdniki

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • revizorka 13:36 09.maj 2013.

    Punce imajo krasne dolge lase in tako naj tudi ostane. Članek je sigurno napisala kakšna zakompleksana kratkolaska s slabimi lasmi...

  • mijaliza 14:00 09.maj 2013.

    zakompleksani novinarji in modni svetovalci, ki si niso sposobni puščat dolgih las...a vete nimamo vsi denarja za lasne vsadke, sama sem se 1x ostrigla na fantovsko frizuro, ker je bilo to modno itd, danes imam lase čez zadnjo plat in ...prikaži več mi na misel ne pride da bi si jih ostrigla pa kaj ste kuku 11 let sem rabila da so zrastli nazaj

  • asmita 14:36 09.maj 2013.

    res butast članek, še bolj butast pa je tisti, ki ne vidi, da ima večina teh lasne podaljške... jao

  • mia 07:51 10.maj 2013.

    vsake oči imajo svojega malarja, jaz mislim, da vsakemu posamezniku iz članka njena oz. njegova frizura prav paše.OBUPEN ČLANEK IN ODLIČNI KOMENTARJI

  • bla_blabla 14:21 09.maj 2013.

    Katastrofa od ...ne to niti clanek ne morem imenovat...samo katastrofa. Ir. K. slabovidnost, slepota al samo neumnost??? Verjetno vse troje skupaj....samo oseba ki ima vse troje na 2 potenco bi primerjala Lucijo in ono zavaljeno Miss Piggy. Kaj ...prikaži več vas res placujejo za to...jaz bi tudi tako sluzbo mel...nic ne delas pa si placan za to!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.