Pri nas vse prihaja z zamikom..Po novem že četrta Janševa vlada. Človek je tako obseden z vladanjem, da namerno presliši mnenja volilcev. Da je egomanijak in politični psihosociopat kateremu ni zaupati..
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Pri nas vse prihaja z zamikom..Po novem že četrta Janševa vlada. Človek je tako obseden z vladanjem, da namerno presliši mnenja volilcev. Da je egomanijak in politični psihosociopat kateremu ni zaupati..