Pod streho /pod-streho/nepremicnine
31316 ogledov

Navedba "energetska izkaznica v izdelavi" ni več dovolj, sledijo globe

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 10:19 20.junij 2021.

    Energetske izkaznice so same sebi namen oziroma tistemu, ki si je to zamislil. Niti kupec niti najemnik nikdar ne sprašujeta po podatkih o energetski izkaznici, pomembna je lokacija in cena. Ker pa je bil sprejet zakon, morajo pač ta nesmisel ...prikaži več riniti naprej ! Drug problem je še v tem, da so te izkaznice nenatančne - glede na članke v časopisih ! Čemu to torej služi ?

    • Avatar Leon
      Leon 11:13 20.junij 2021.

      Tistim ,ki so sprejeli zakonodajo za Energetske izkaznice bi predložiti IQ IZKAZNICE .

    • Ender3 13:52 20.junij 2021.

      Dobra komentarja, popolnomo se strinjam!

  • Avatar Leon
    Leon 11:17 20.junij 2021.

    Trdim,da v 70% najema ali prodaje nepremičnin ne predložijo Energetskih izkaznic .To velja za posameznike ali upravnike ,ker ni nikakršnega nadzora razen nekaj posameznih kupcev ,ki so nasedli državnim birokratom in zahtevajo izkaz.

  • djdj 11:10 20.junij 2021.

    Kmalu se bodo spomnili, da bo oglobljen, kdor, med hojo po ulici ne bo držal rok v hlačah. Treba je "nafutrati" požrešne birokrate. Globa, globa, če ni globa pa finančna kazen...

  • jakec1575 14:00 20.junij 2021.

    To bo slo vrhunsko skupaj z novim predlagagim gradbenim zakonom, ko bos dobil uporabno dovoljenje pred izdelavo izolacije in fasade. Kit, da danes ne mores ziveti v objektu brez uporabnega dovoljenja. Ne mores pa prodati brez, ce je kupec s ...prikaži več kreditom. In bomo zbirali plocevinke za boge lastnike z uporabnim, a brez energetske. Sds in minister vizjak. Visek intelekta.

  • Silencer 14:09 20.junij 2021.

    Energetska izkaznica je nekaj najbolj neumnega in samo stran metanje denarja... Izračuni so v večini napačni in večina dela tako, da pač samo da je nekaj napisano... Po telefonu poveš kaj imaš in ti naredi izkaznico, brez, da bi objekt sploh videl...

    • Avatar Leon
      Leon 06:35 21.junij 2021.

      To je Dežela KORUPTANIJA

  • Anjatavcar 21:30 08.februar 2022.

    Jaz sem izdelavo energetske izkaznice naročila pri g. Aleš Kelhar. Izdelal mi jo je hitro in po zelo ugodni ceni. Priporočam. www.energetskeizkaznice.si

  • Brenda_Elkins 11:13 20.junij 2021.

    Zaslužujem od 130 do 180 dolarjev na uro, tej službi sem se pridružil pred tremi meseci in v prvem mesecu sem prejel 27853 dolarjev od te službe in veste, sledite tej spletni strani ......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑭𝒂𝒔𝒕𝑪𝒂𝒔𝒉7.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.