Svet
6125 ogledov

Ne, šef ne sme špijonirati za vami

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Hi5 18:52 05.september 2017.

    Dragi moji, eno je nadzor nad delom, drugo pa špijunaža. Šef, če je sposoben, bo hitro našel način, po katerem bo ocenjeval in nadzoroval zaposlenega. Če pa ne ve oziroma ne zna nadzirat svojih podrejenih na drug način, kot da ...prikaži več brska po računalniku in preverja ali je nekdo med službenim časom delal za firmo ali pisal osebna sporočila, potem je bolje, da to prepusti nekom drugem ali pa se neha s tem ukvarjat. Danes je 2017 in ne 1898

  • Snežinko 12:02 05.september 2017.

    Ok, tu mi nekaj ni jasno: tip je bil v službi, delal za službenim računalnikom s službenim programom, pa naj bi delodajalec vdiral v njegovo zasebnost? Kakšno zasebnost že? Saj ni bil doma...

  • pericarežeracirep 19:40 05.september 2017.

    Gospodar išče hlapca. -Francl, kje pa si? -Tle gor na kozolcu. -Kaj pa delaš? -F.kam. -V redu, samo da ne kadiš.

  • Tine123 12:02 05.september 2017.

    Kako da ne, hlapce je treba nadzirati! Večinoma so pokvarjeni in nizkotni, delajo ravno toliko, da so priostni na mestu. Njihove navade je potrebno spremljati na vseh ravneh, tudi socialna omrežja, nadzor nad zasebnim življenjem, namreč danes je pomembno, da ...prikaži veča imaš NORMALNE ljudi v firmi, sicer ti hlapčevski butli lahko uničijo le to, če se obnašajo neprimerno tudi v zasebnem življenju. Še bolj bi morali podjarmiti hlapce in jim odvzeti kakršno koli pravico!

    • Avatar olor
      olor 14:54 05.september 2017.

      In kje si ti hlapec, pod soncem?

  • Janez_53 13:25 05.september 2017.

    Mislim, da sta se v Evropi demokracija in varstvo človekovih pravic temeljito izrodila! Nisem noben ekstremist, niti nisem bil privatnik, ki bi imel zaposlene delavce. Ampak res ne morem razumeti tega, da v primeru če sem privatnik in zaposlim delavca, ...prikaži več ki mu plačam 8 ur na dan, nimam pravice preverjati, kaj mi delavec počne med šihtom??? Hudiča, saj ga nisem zaposlil za to, da dela na mojih osnovnih sredstih stvari za svoje privatne potrebe!!! A sem res zmešan, če tako razmišljam?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.