Slovenija
29 ogledov

Ne bo večje rekonstrukcije vlade

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • heavyd 15:16 28.december 2013.

    Sej je itak jasno, da pod Bratušek/Jankovič ne bo sprememb.

  • franke 16:09 28.december 2013.

    ŽE VELIKOKRAT SEM VPRAŠAL ,KAJ JE Z NAŠO SOCIALNO DRŽAVO? LJUDJE SO LAČNI IN BOSI . VI SI PA V VLADI JAJCA PRASKATE. BANDA!

  • marko 17:11 28.december 2013.

    Najlažje je povedat da bomo mi davkoplačevalci pokrili luknjo 5 do 6 mi,ker drugega niso sposobni ker če bi bilo drugače bi se raskrili njenji pajdaši,za gospodarstvo itak jo ne zanima samo mene zanima od kod bodo davkoplačevalci dobili denar ...prikaži več ko bo šlo gospodarstvo v maloro in ne bodo dinarčki

  • Ronald Reagan 17:16 28.december 2013.

    "Premierka je sicer prepričana, da se bo Slovenija v 2014 tudi uradno izvila iz recesije."Hahahahahahaahahhhahahhahhaa......Hehehehhhehheehhehhhehhehehhhe....Popizdiš, hehehehhehehhhhehhhehehehheheee

  • filipina2 17:41 28.december 2013.

    jaz mislim da vi žurnalovci živite od darkota in klobota,kajti ta dva drekača ne falita niti enega članka,da koga ne oblatita,predvsem sedanje vlade.očitno jih janezek dobro plačuje.

  • Ronald Reagan 18:11 28.december 2013.

    Ne tako dobro kot tebe murgle

  • Marko Slovenia 19:21 28.december 2013.

    ALENKA KJE SO KREDITNE MAPE?

  • filipina2 20:54 28.december 2013.

    ronald,vidim da vam belim ni več pomoči.smilite se mi reveži ...

  • filipina2 21:09 28.december 2013.

    res bi lahko dala imena ven,saj ljudje to plačujemo?mar ne???

  • Tupamaros 01:29 29.december 2013.

    Laži so njena specialnost. Nobene dane obljube ni izpolnila.LPTupamaros

  • dragec 09:09 29.december 2013.

    BO..BO... BOŠ TI ŠE VIDELA KAKO SO "ENOTNI" IN KAKO SE IMAJO RADI TVOJI MINISTRI

  • dragec 09:11 29.december 2013.

    TUPAVKO, ALI NI LEPŠA NAŠA KURA KOT TVOJ STARI "OFUCANI" JJ - PETELIN

  • marko 17:07 28.december 2013.

    Kje so sindikati semoličevi in druge,ta vlada je najslabša v zgodovini mene je sram ko poslušam tole našo brezglavno premierko,me zanima če se ona kdaj sama posluša in vidi kaj dela,,,izgleda da je forum 21 vse pokupil tudi njo skupaj ...prikaži večj z slovenske sindikaliste

  • Darko 14:21 28.december 2013.

    Seveda ne, projekt ubijanja socialne države se nadaljuje in projekt poropati kar je še ostalo sledi.KJE SO VELIKI PROTESTNIKI? popljuvali so sami sebe ali pa so res plačani, ker jih nikjer ni

  • Tupamaros 14:20 28.december 2013.

    Kura pravi: "Rekonstrukcije ne bo". Kako pa naj bo? Še konstrukcije nimajo! Kdo b danesi pri zdravi pameti še šel v to vlado?

  • zztop 16:28 28.december 2013.

    Prioriteta bi bila , pregled pri dohtarju - najprej psihiatru, pol pa lahko počas plastičar nastopi, ker ji bo fris sčasoma začel vleč. Keša ima za oboje več kot preveč. Zarad mene lahk tud na Ciper gre, če jih paše, ...prikaži več s svojo celotno kolekcijo in prioritetami!

  • zztop 22:03 28.december 2013.

    Oj, ste me spomnil na sindikaliste. Kje so? Sam res? Pri prejšnji vladi so skakal ko opice pred vsako tv kamero od TV SLO, POP, A kanal itd? Zdej je pa isto sranje, brez sprememb in so mirni ko ovce? ...prikaži več Semulič in Štrukelj vlečeta vsak mesec okrog pet jurjev. A sedaj za mirovanje dobita mogoče še premijo, al kva - golazen ?? Ne morš verjet. Nam, ki mormo delat, so zaradi šparanja, ukinli praznik 2 januar! Uni kurci imajo pa dopust do 15 januarja. In sploh se noben ne sekira. .....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.