Zdravje
9392 ogledov

Zato vam zdravniki ne morejo povedati, kdaj boste cepljeni

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • la 16:10 16.februar 2021.

    Jaz pa točno vem kdaj ,to je nikoli

    • MK 17:43 16.februar 2021.

      ko ti bo pa to pogoj za tvojo prkolco na hrvaškem boš pa jokajoče moledoval .... škoda da ti ni kdo umrl od COVID-a

    • la 18:06 16.februar 2021.

      MK ,kaj si star 8 let ,pa ti pusti mama tipkat po telefonu .

    • MK 13:42 17.februar 2021.

      ja, 39 letni uspešen poslovnež (firma z 27 zaposlenimi, 10 MIO EUR prometa), ki se je za cca. 20 službenih poti v tujino vsakič testiral (plačal 98 EUR) in komaj čaka na cepljenje.... ti pa le veselo tipkaj in koristi socialne transfere

    • la 21:05 17.februar 2021.

      MK ,revež si,spiš slabo,skozi v strahu,ljudem moraš povedat da si ti nekaj posebnega,skozi se hvališ ,častihlepje ti je vsakdanjik .Nikoli ne bi zamenjal s teboj.Na koncu te bo pa še karma uničla ,denar bo brezpredmeten,poznam precej takih patronov kot si ...prikaži več ti .SEm kar starejši od tebe pa take kot si ti več ne vidim,preprosto kot pasulj a veš,v bistvu se mi smiliš

    • MK 17:35 18.februar 2021.

      ja super. daj kaj pozitive od sebe. bo kaj mela Slovenija od tebe. pozdrav

  • CORONABUCI 16:24 16.februar 2021.

    Cepili boste tite ovce, ki imajo že danes polne plenice dreka in teh je manj, kot 3/4, ostali pa imajo vsaj upam toliko soli v glavi, da vejo kaj počnejo.

    • MK 17:43 16.februar 2021.

      motiš se.... odstotek ljudi, ki bi se cepil je že nad 76%

    • Gandolf 19:49 16.februar 2021.

      Odgovorni do sebe in soljudi se bodo cepili. Vmes pa vedno ostene nekaj dreka v človeški podobi.

    • MK 13:40 17.februar 2021.

      in tak drek nej potem ne hodi v bolnice, naj pa čim več obiskuje sebi enako misleče #darwin

  • mamax 16:26 16.februar 2021.

    Pametni se ne bo hihče, bedaki se pa vedno najdejo in se vedno bojo.

    • MK 17:42 16.februar 2021.

      in povej mi zakaj tak skok presežnih smrti https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats#excess-deaths-chart to so smrti, ki odstopajo od 10-letnega povprečja. Kaj bi letos bilo tako smrtonosno da je bil tak skok? Pokliči v LJ in MB kako so trupla skladiščili ker je bila ...prikaži večila čakalna doba za upepelitev 8x daljša kot doslej? Od česa? Kapi?

  • Gandolf 19:46 16.februar 2021.

    Če bi dnevno informirali ljudi kako poteka cepljenje in koga se trenutno cepi.Ne bi noben gnjavil zdravnika. Tako kot je sedaj vse v megli!

  • brencl 21:38 16.februar 2021.

    Politikantski kr*teni se gredo nekako nacionalno strategijo namesto, da bi po vzoru drugih sosedov poskrbeli za nabavo ruskega cepiva. Tako bi lahko bila do konca maja cepljena že večina populacije. Mi pa bomo servilno se klanjali Bruslju in debelo popušili!

  • Avatar @narhist
    @narhist 18:28 16.februar 2021.

    Kličite Kreka, on vam je obljubljal in zagotavljal cepivo za vse do 15.02.2021.

  • suineg7878 19:51 16.februar 2021.

    Tisti ki klicarijo kdaj bodo na vrsti, pritiskajo, zmerjajo... Nimajo pojma, kaksno luknjo si kopljejo. V ZDA cepijo nekaj mesecev, a je stevilo mrtvih zaradi covid cepiva KREPKO nad vsemi ostalimi smrtmi zaradi ostalih vakcin, pa ceprav gledajo 2 letno ...prikaži več povprecje. Nekatere ocene pravijo, da se prijavi zgolj 1 % poskod. Racunajte sami.

  • 991fddbb1635f14ad302a6f96992c252180f5d5e 18:05 16.februar 2021.

    Ranocelniki še kaj druzga ne znajo povedat,kaj šele to!

  • JZekspert 21:44 16.februar 2021.

    Suineg7878 - ja, ampak pri nas smo še vedno uradno priznali kako eno žrtev, jih je pa že kar nekaj... več. Povsem slučajno sem poznal primer gospe (druge), ki sicer ni umrla zaradi cepljenja, ampak KOPB, je pa smrt sledila ...prikaži več dokaj kmalu po njem. o njej seveda niso nikjer poročali - še do danes ne. Ampak pri nas te stvari nikoli niso funkcionirale, mi smo navaden Balkan.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 16:36 16.februar 2021.

    Spet sami pametnjakoviči! V resnici pa komaj osnovno šolo skupaj spravili. Škoda, da se ta podatek že ob začetku cepljenj ni bil dostopen.

  • JZekspert 21:40 16.februar 2021.

    Mislim, da je zelo neetično odstranjevat lahkoverne. Tole je grozen eksperiment v nasprotju s helsinško deklaracijo, za katerega misijo, da nihče ne bo odgovarjal. Vernon Coleman (angl. zdr.) pravi, da bo zdravnikom, ki ljudi silijo v cepljenja sojeno kot zločincem ...prikaži več proti človeštvu. Ja, dokaj zanimive stvari govori, težko temo še začini z angleškim humorjem...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.