Avto
187934 ogledov

S 1. novembrom velika sprememba na cestah

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dare326 18:17 30.oktober 2022.

    Ha, ha, Hrvati so pred 20 leti kaznovali vsakega, ki je podnevi vozil s prižganimi lučmi. Slo, D, A ... smo plačevali, ker smo bili navajeni od doma, da poskrbimo za varnost.

  • Toma 16:18 30.oktober 2022.

    Potem smo pa lahko ponosni, da proizvajalci tako spoštujejo naše zakone!

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:33 31.oktober 2022.

    Za luči ,če jih podnevi ne vžgeš policaja glih ne moti,še nikoli me niso ustavili,sem iz hrvaške prišel brez luči in policaji še trznijo ne.Če uporabljaš mobitel ,potem te pa zagotovo ne bodo ignorirali,na hrvaškem pa še toliko bolj in tako je prav.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 17:32 30.oktober 2022.

    Hrvati so, kar se tega tiče, mnogo pametnejši od nas in večine evropskih držav.

    • Avatar torolino
      torolino 18:54 30.oktober 2022.

      Kaj pametni, kaj si hotel povedati? Da si balkanskih genov. Ali pa se še voziš po kolovozih s kravjo pomočjo. To kar je uvedeno v Sloveniji in Evropi je rešilo že prenekatero življenje. Tudi na kolesu bi bilo potrebno uvesti ...prikaži veči obvezno odsevno oblačilo ali celo obe intenzivni lučki za boljšo vidljivost. Podnevi.

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 20:17 30.oktober 2022.

      torolino Meni se zdi uporaba avtomobilskih luči v obdobju od pomladi do jeseni brez pomena. Razumem pa, da si ti, ki si izredno slaboviden, to težko predstavljaš, ker se moraš čez dan po stanovanju kljub prižganim lučem prebijati z reflektorjem ...prikaži več v roki. Bolj pomembno je, kako voziš in ne to, ali ti gorijo avtomobilske luči. Amen.

    • Avatar torolino
      torolino 20:51 30.oktober 2022.

      Meni se zdi. Samo zdi se ti. Da ti malo obrazložim svoje znanje iz prometa. Pred mnogo leti imel licenco za inštruktorja vožnje, opravljeno z lahkoto. Vozil motorna kolesa in avtomobile vseh razredov v najrazličnejših pogojih in krajih brez težav. ...prikaži več. Ne mi nekaj trositi, ker vem kaj je promet.

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 21:10 30.oktober 2022.

      S svojimi komentarji tega niti približno ne dokazuješ. Tudi vsak policist dela vse kategorije, pa se ne hvali tukaj. Očitno si eden izmed tistih, ki imajo glavo na vratu le kot lepotni dodatek, ki je pa brez vsebine.

    • Avatar torolino
      torolino 21:25 30.oktober 2022.

      Da, tudi take osle izobražene sem učil, ki pa so jih v spretnosti in logiki prekosili kmečki fantje in preprosta dekleta. Tudi tvoja slika v avtorju nakazuje mračnjaškega človeka, kar mislim, da si.

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 21:54 30.oktober 2022.

      Mislil si, kar si hočeš, imaš vso pravico. Vse dokazuješ s svojimi komentarji, ki odsevajo tvoje misli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.