Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
16212 ogledov

Ne spreglejte: Za nove naložbe tudi do 65 odstotkov subvencije!

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izotk 08:12 27.oktober 2023.

    Nateg stoletja... Postaviš fotovoltaično elektrarno in potem šenkuješ elektriko v omrežje. Nazaj pa te plačajo po nekem pavšalu. Jaz sem postavil fotovoltaično elektrarno in zbiralnik energije, ter se popolnoma odklopil od javnega električnega omrežja. Zanimivo pri vsem tem pa je, ...prikaži več da sem imel težave pri odklopu, a sem preko odvetnika uspel.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:26 27.oktober 2023.

      Edino to je varianta,bravo

    • Pepe007 11:18 27.oktober 2023.

      Me prav zanima, kako boš zvozil kak meglen ali oblačen zimski mesec, razen če gre za kak vikend, kjer se v resnici ne prebiva celo leto. Ekonomske logike v hranjenju velike količine energije za več tednov pri trenutnih cenah pač ni.

    • janez.zalaznik 11:23 27.oktober 2023.

      Vaš primer se mi zdi zelo zanimiv za članek. Če ste za, se nam oglasite na dezurni@styria-media.si

    • izotk 12:37 27.oktober 2023.

      Pepe007, ta sistem imam že 3 leta. Za shranjevalnik energije pa sem uporabil 2 kompleta akumulatorjev iz viličarjev, ki so bili v razgradnji na avtoodpadu. Obnovil bateriji in do sedaj se še ni zgodilo, da bi mi manjkalo električne energije.

    • izotk 12:39 27.oktober 2023.

      janez.zalaznik, mogoče pa se oglasim... Bom razmislil, če ima smisel se izpostavljati.

    • matermila 12:44 27.oktober 2023.

      To je tudi edini način da si samooskrben, vse drugo je lari fari.

    • janez.zalaznik 14:42 27.oktober 2023.

      Ni treba, da se slikate, če se ne želite, se mi pa zdi zanimiv primer, sploh če s tem niste imeli astronomskih stroškov. Pa da se niste smeli odklopiti, se mi tudi zdi zanimivo.

  • jazalen 07:38 27.oktober 2023.

    Pa nehajte s tem nabijanjem že. Prav presedate s tem sranjem. Človek dobi odpor, ko stalno to sranje vsiljujete. Dobro vas elektro lobiji plačujejo za reklamiranje.

  • matermila 12:44 27.oktober 2023.

    Kam naj se pa priključim, na hruško? Bebci.

  • becar 13:12 27.oktober 2023.

    Zanimivo, kmalu bodo subvencije 95%, ker nobeden tega nekoristnega klumpa več noče kupovat!

  • Anja1956 18:19 27.oktober 2023.

    Temu se lahko reče tudi kraja običanim državljanom ! Subvencije so namenjene bogatenju že zdaj bogatih ! Za 5 Mw hranilnik bo vložil 2 miljona , država pa mu bo primaknila še kakšnih 6 miljončkov ! Bravo !

  • dare326 14:18 31.oktober 2023.

    Iz izkustva sledi, delaj ravno nasprotno, kar predlaga država, ker običajno gre za to, kako potegniti denar iz nogavic državljanov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.