Slovenija
3463 ogledov

Ne zmenijo se za von der Leynovo, posredovali so le eno ime

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 07:52 22.julij 2024.

    Oh Golob, Golob, če bi ti že do sedaj ne lizal podplate VDL in ji sledil kut ponižen pudel, bi bil jaz bolj vesel tako pa ne moreš spremeniti mojega mnenja o tebi z nobeno odločitvijo v zvezi z njo. ...prikaži več Vsekakor pa ne s podpisovanjem nekih pogodb o podaljševanju vojne in pomoru ljudi. Kajne, denar je sveta vladar?

    • Enzgg4 09:25 22.julij 2024.

      Je dokazal, da je "konstruktiven", ja. Če sem zadnjič bojkotiral EU volitve, bom naslednjic tudi DZ volitve. Itak jih bo glede na to, kako je ptic razočaral, dobil jajo. Pa naj jih, bmk. Zame med njimi ni bistvenih razlik. VSI ...prikaži več lezejo v rit židom, VSI kradejo in VSI na prvo mesto postavljajo "nase". Levi sicer lepo govorijo in imajo manire, Jajo pa je idiot in primitivec, ampak to so kozmetične razlike. Od jajota mi gre na kozlanje, mi pa vsaj davkov ne bo nabijal. Bom pac nehal gledati porocila

    • Enzgg4 09:27 22.julij 2024.

      .. in brat cajtenge. Brigal se bom samo se za posel in za familijo, ostalo pa naj gre v pičko materino. Itak ne morem vplivati na nic. Zakaj bi se potem razburjal in sekiral, če ravno ne bo zadevalo mene osebno.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:28 22.julij 2024.

      Naši, tako levi kot desni,so same pičkice!!!

    • Grof 09:50 22.julij 2024.

      Pičkica, v katero lahko vstopiš v ribiških škornjih

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:17 22.julij 2024.

    Če nebi imel golob toliko sovražnikov v vladi,bi se dalo marsikaj uredit,tako pa eni prav hočejo delat kaos,in se jim hebe za vse

    • Rim 09:06 22.julij 2024.

      On je glavni sovražnik v vladi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.