Popotnik
13942 ogledov

Nekatera slovenska kopalna mesta prejela zgolj oceno "zadostno"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Brittney_Larsen 16:03 05.junij 2021.

    Začnite delati doma. To je tisto, kar sem finančno najbolj nagrajeval. V petek sem po zaslužku 44.789 ameriških dolarjev prejšnji mesec dobil odličnega Audija A5. obiščite to spletno stran tukaj. .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • krucefiks 17:01 05.junij 2021.

    za večina ljudi mora biti vse kristalno čisto in razkuženo,klorirano ,pa jim še ne bo v redu.Narava je kaka je,lepo vreme vse polepša,mal treba počistit in brezplačna plaža je pripravljena .Potem to nekoga moti in prijavi in nagaja,pa se ljudje ...prikaži več spokajo in vse zaraste in je isto kot prej in potem spet jamrajo zakaj ni počiščeno

  • lada 08:20 25.junij 2021.

    pes lars je že crknu, ker krade delovne Slovence na dopustu !

  • Dusan21 15:21 05.junij 2021.

    Slovenska kopalna mesta, so odraz levevakov, sam sem že tden dni na Madžarskem v mestu Hevitz, mesto, terme, kopališča urejena, čista v nulo, a ljudje ne jambrajo, ni turistov in jih tudine pričakujejo, zavedajo se situacije, ki je podobna v ...prikaži več celi Evropi, ne pa tako kot pri nas,, prašiči levi, tolčejo in bodo tolkli z vsemi topovi po vsem in povsod, a vlada bo ostala stabilna, kar od nje pričakuje večina normalnih ljudi. Milosaljevići in njemu podobni sprdki pa bodo naprej bluzili, tako kot do se

    • Avatar jate
      jate 19:15 05.junij 2021.

      si kao na dopustu in buliš žurnal 24 in preganjaš levake? res ti dogaja! bodi raje doma. meni na kraj pameti ne pade da bi se še na dopustu žrla živce za gluposti...a ti se očitno tako sproščaš...

    • janez864 22:10 05.junij 2021.

      Ti intelektualec sekte vsaj pravilno napiši kraj v katerem si bil. Verjetno si namakal le desno jajce, da ne bi grešil navodil komunajzarja da je levo grdo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.