Slovenija
128 ogledov

Nekateri vas bodo peljali zastonj

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oxxo 14:37 30.oktober 2013.

    ŽALE danes dopoldan: Ob cesti - po travniku vse zaparkirano - kjer je bila luknja, je voznik stisnil vozilo. S cestnimi terenci so bili nekateri še bolj pogumni.Pripeljem na veliko peščeno parkirišče: redarji urejajo promet, stare mame in ...prikaži večn fotri ne razumejo (ali nočejo razumeti), da so uvedli krožni promet - na enem koncu not, na drugem ven. Vozijo "v nasprotno smer" in dodatno povzročajo nepotrebno gnečo. PARKIRIŠČE PA 40 % ali več NEZASEDENO... in da ne bo pomote = BREZPLAČNO. Prostih parkirnih mest več kot dovolj!Ob tem sem se resno vprašal, zakaj je cela cesta ob straneh zaparkirana, da se še dodatno ustvarja gnečo? In "nedeljski" vozniki naj malo prevetrijo svoje vozniške sposobnosti!

  • kapibara 22:33 30.oktober 2013.

    Zato pa je moje mišlenje, da miselno predlagana nevozniška starostna skupina voznikov nad 80 let je še previsoka..pa vidim doma svoje starše in od žene- ampak kaj hujšga: mi smo še zmer za... za kaj, za ustvarjanje nevarnih situacij na ...prikaži več cesti in za praznjenje...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.