Magazin /magazin/vip
482 ogledov

Nekdanja novinarka POP TV sledila svoji strasti

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • glicinija 08:34 04.november 2016.

    tale pupa ni čist gladka

  • glicinija 08:36 04.november 2016.

    aja, še nekaj, tržna niša - loti naj se gasilske mode

  • nergač 11:05 04.november 2016.

    Irena Kolar.: -A si noseča?-Ja.-A dej no? A že dolgo?-mislim, kakšne tri mesece.-obvezno mi moraš kaj povedat. Bova naredili članke o tebi.-ah ne tega nočem.-Nimaš pojma! Vse prepusti meni, vsak mesec po tri članke ...prikaži več napišem o tvoji nosečnosti in ko boš rodila, boš postala "znana Slovenka", takrat pa začneva zares.Boš videla, folk vse prebere in klikajo....

  • nergač 11:05 04.november 2016.

    Irena Kolar.: -A si noseča?-Ja.-A dej no? A že dolgo?-mislim, kakšne tri mesece.-obvezno mi moraš kaj povedat. Bova naredili članke o tebi.-ah ne tega nočem.-Nimaš pojma! Vse prepusti meni, vsak mesec po tri članke ...prikaži več napišem o tvoji nosečnosti in ko boš rodila, boš postala "znana Slovenka", takrat pa začneva zares.Boš videla, folk vse prebere in klikajo....

  • matermila 18:42 04.november 2016.

    Govoriči,kot da bi imela edina otroka,madona in zdaj bo začela terat modo za malčke,ker je kao "znana"ji delate reklamo.Bedno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.