Kmalu bo za reševanje v goprah bolje poskrbljeno, kot v zdravstvenih ustanovah, tako, da se bojim, da bo folk začel skakat v prepade z gora, saj bo za pregled in obranavo takoj na vrsti, seveda, če prežvi!!
Bravo reševalci . Pes je človekov najboljši in najbolj zvesti prijatelj in član družine in dal bi življenje za svojega gospodarja. Je bilo v medijih , kako je pes rešil otroka in žal sam umrl . Zato je popolnoma pravilno… ...prikaži več da se reši psa in prav vsak pes je več vreden kot pa ta tatinska vlada , ki je z plešastim komunistom , že spet ukradla takorekoč državo.
Ljubiteljem adrenalina, avanturizma in pohodništva zahtevati, da se dodatno zavarujejo. Ne, da izkoriščajo solidarno pobiranje prispevkov in denarja drugih zavarovancev..
Kmalu bo za reševanje v goprah bolje poskrbljeno, kot v zdravstvenih ustanovah, tako, da se bojim, da bo folk začel skakat v prepade z gora, saj bo za pregled in obranavo takoj na vrsti, seveda, če prežvi!!
Absurdno ! Kdaj bodo začeli zaračunavati taka "reševanja" ??
Ozko srčen si do absurda, Sramuj se!
Tlačan ne delat drugim senco..Ker to je bedno in primitivno..
slovenski3 ... Vem , da si zadrt desničar, jaz pa hvala bogu normalen levičar. ampak za ta odgovor sandiju76 pa lahko dam samo 100% ➕👍
Bravo reševalci . Pes je človekov najboljši in najbolj zvesti prijatelj in član družine in dal bi življenje za svojega gospodarja. Je bilo v medijih , kako je pes rešil otroka in žal sam umrl . Zato je popolnoma pravilno… ...prikaži več da se reši psa in prav vsak pes je več vreden kot pa ta tatinska vlada , ki je z plešastim komunistom , že spet ukradla takorekoč državo.
Ljubiteljem adrenalina, avanturizma in pohodništva zahtevati, da se dodatno zavarujejo. Ne, da izkoriščajo solidarno pobiranje prispevkov in denarja drugih zavarovancev..