Slovenija

Nenavadna nesreča, gorski reševalci reševali psa

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Bozo53
    Bozo53 09:52 30.maj 2026.

    Kmalu bo za reševanje v goprah bolje poskrbljeno, kot v zdravstvenih ustanovah, tako, da se bojim, da bo folk začel skakat v prepade z gora, saj bo za pregled in obranavo takoj na vrsti, seveda, če prežvi!!

  • sandi76 09:26 30.maj 2026.

    Absurdno ! Kdaj bodo začeli zaračunavati taka "reševanja" ??

    • slovenski3 12:44 30.maj 2026.

      Ozko srčen si do absurda, Sramuj se!

    • Ender3 15:17 30.maj 2026.

      Tlačan ne delat drugim senco..Ker to je bedno in primitivno..

    • Avatar mahatma2
      mahatma2 19:14 30.maj 2026.

      slovenski3 ... Vem , da si zadrt desničar, jaz pa hvala bogu normalen levičar. ampak za ta odgovor sandiju76 pa lahko dam samo 100% ➕👍

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 10:07 30.maj 2026.

    Bravo reševalci . Pes je človekov najboljši in najbolj zvesti prijatelj in član družine in dal bi življenje za svojega gospodarja. Je bilo v medijih , kako je pes rešil otroka in žal sam umrl . Zato je popolnoma pravilno ...prikaži več da se reši psa in prav vsak pes je več vreden kot pa ta tatinska vlada , ki je z plešastim komunistom , že spet ukradla takorekoč državo.

  • Ender3 15:23 30.maj 2026.

    Ljubiteljem adrenalina, avanturizma in pohodništva zahtevati, da se dodatno zavarujejo. Ne, da izkoriščajo solidarno pobiranje prispevkov in denarja drugih zavarovancev..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.