Magazin /magazin/vip
9948 ogledov

Neprimerno? Tako je Borut Pahor počastil spomin na Bryanta.

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žvižgač 14:08 05.februar 2020.

    Kaj vse naš prerok zmore je neverjetno. Vidi luči na loncu tunela, se vozi s francosko nemškim vlakom, analizira politično ekonomsko stanje države na nivoju Andersenovih pravljic... spomin na tako velikega igralca pa objaviti na svojem istagramu na tak otročji ...prikaži več način pa ni vredno zrelega odraslega moža. Predsednik pa ni po moji izbiri, ker ga štejem med najnesposobnejše politike te države. Sumim, da uživa kake opojne substance, ker sicer ne moreš biti tak kreten.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:37 05.februar 2020.

      Mi ga mogoče obsojamo po krivici.Saj mu ni za zameriti,bolezen je kronološko gledano,napredovala.Zdaj pa imamo predsednika,katerega so izbrali volilci. Saj tudi oni niso mogli predvideti,da bo pri njemu tega preveč.Naš predsednik gleda na svet okoli sebe,čez prav posebej obarvano steklo.Kaj ...prikaži večj češ,narod si bo sodbo pisal sam,s Pahorjem na čelu.

  • Janez 15:15 05.februar 2020.

    K temu kar je napisal Žvižgač res ni treba nič dodati. Morda le še to, da je Pahor odgovoren za spodleteli arbitražni sporazum in se sprašujem kako da nima nobenega sramu. Res narcis!

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 15:17 05.februar 2020.

    Svašta.A mi lahko kdo razloži kakšne veze ima Pahor in Bryant?Je bil kdaj Bryant na obisku pri predsedniku vlade,države?Je Pahor bil na pogrebu?In zakaj ne?Ni kej,dormicum,sanval, apaurin,helex,helij,ziprexa,suboxon,metadon... .

  • Avatar Leon
    Leon 14:05 05.februar 2020.

    Kaj nam je bilo tebe treba Borat ?

  • leonardo 16:41 05.februar 2020.

    Meni pa se zdijo vsi, ki delajo šaro okoli tega športnika in njegove smrti malo mimo. Žaol! Kaj pa konec koncev ta človek pomeni, nam, večina človeštvu? Nič. In zakaj bi se mu moral kdorkoli klanjat in na pogreb?

  • izRODEk 22:25 05.februar 2020.

    Borut, bolan si, pojdi se zdravit. Veš, da ljudje v tvoji bližnji okolici vedo za tvoje zdravstveno stanje in te na to vseskozi opozarjajo. Nekaj časa boš javnosti še prikrival. A bolezen napreduje in predvsem, posledice tvojih dejanj so že tu.

  • barsoba 17:06 05.februar 2020.

    www.Badoo.red - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.