Svet
45807 ogledov

Neurje v Dalmaciji: Drama na obali Čiova

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:15 21.junij 2020.

    Boli me...........................................

  • Žurnalček 16:01 21.junij 2020.

    Samo stari domači vedo za spremembo vremena in še to uro prej! Čakamo na štart v sami ST luki, ko skiper reče, skrajšajte glavno jadro !!?? Ej pa mi smo na dirki oz. Prvomajski regati pod pokroviteljstvom Ratne luke Lora ...prikaži več JRM ! Čakajoč še kakšnih 20 min . na štart vozeč se sem ter tja po luki , nam je bilo takoj po štartu jasno , zakaj smo krajšali glavno jadro . Večjega viharja jaz v življenju še nisem doživel , lomil je pa tudi karbonske jamborje jadrnicam . JRM je z minolovci reševala udeležen

  • Avatar jate
    jate 06:54 21.junij 2020.

    pa kaj ne spremljajo vremena predno gredo na morje ?

    • Žurnalček 12:20 26.junij 2020.

      Lepo sončno vreme , naenkrat nastane kapa nad Omišem in čez 1 uro zapiha in vzvalovi na 5-7 boforov odvistno, kje se tisti trenutek nahajaš . Če minolovce tako premetava , da pokažejo ven obe elisi , potem mogoče veš ...prikaži večš kako to zgleda ! Vsega je pa konec v 1-2 urah ! Samo tri 470 so prišle v Loro , veliko več jih je končalo na Čiovu razbitih . Od naših sta končali 1 prevrnjena in ena brez jamborja 470 , nasred Kašelanskega zaliva .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.