Slovenija
15483 ogledov

Deklico s posebnimi potrebami pozabili v avtobusu, tam ostala več ur

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toni Kranjec 04:48 16.september 2023.

    Za vse možno je denar, milijoni in milijarde, če treba. Ampak za otroke s posebnimi potrebami pač ne. Vprašajte v zavodih, kjer se šolajo otroci s PP, kako država reže dinarčke, da bi lahko zapravljala za druge stvari. Kako ni ...prikaži več dovolj nobenega osebja na nobenem nivoju, ker države enostavno ne briga.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:10 15.september 2023.

    Za kaj vse imajo država in občine denar, za enega spremljevalca več ga pa ni. Mi smo res ena velika banana republika.

  • jezero 10:29 16.september 2023.

    Veliko ljudi z veliko potrebami nam pa kroji usodo!

  • ivo5 21:17 15.september 2023.

    ??? spremljevalka ni opazila, da eden od otrok manjka ! Nima veze šofer, vrata. itd, Izgovori. Spremljevalka je odgovora in naj odgovarja po uradni dolžnosti. Naj se nauči vsaj šteti... če že kot človek je neuporabna.

  • Janezic 18:15 20.september 2023.

    Kreten! Nimaš pojma kako se obnašajo otroci s posebnimi potrebami...nimaš pojma! In tu se ne gre za 10 otrok, ki vsak bezlja po svoje, ampak za 45 otrok, ki jih je NEMOGOČE postavit v vrsto po dva in dva, ker ...prikaži večr jih polovica niti ne razume kaj to pomeni. Verjetno imaš 5 let...pa tega ne štekaš.

  • Kmodri 12:08 17.september 2023.

    Spremljevalka je oseba s posebnimi potrebami. Zato naj priskrbijo varstvo še za njo!!

    • Janezic 18:07 20.september 2023.

      BUMBAR - Nimaš pojma kaj so otroci s posebnimi potrebami. Ti na hitro pojasnim BUMBAR: med tem časom, ko jih 10 prešteješ ti jih 10 zbeži...trije se stepejo...5 jih noče z avtobusa...eden grize tretjega...dva je treba zbudit...en šofer tečen in ...prikaži več pizdi...še o 20-ih ti nisem napisal kaj počnejo...Jih lahko ti zdaj prešteješ...pa med tem časom so ti mogoče še dva zbežala in trije so se vrnili na avtobus in so se skrili, ker oni pa ta dan ne bodo šli v šolo. BUMBAR. si jih ti možen preštet?

  • Pierre 11:40 16.september 2023.

    Ko sem delal kot turistični vodič sem nenehno prešteval potnike v avtobusu, če me ni bilo pa je to delal šofer!!!!!!!!!!!!!!!

    • Janezic 18:12 20.september 2023.

      Kaj si bil ti mogoče enkrat v lajfu vodič za otroke s posebnimi potrebami? Nisi bil? Ja pol pa bodi tiho-TIHO, ker nimaš pojma kako to izgleda!!! Le čevlje sodi naj kopitar - ti pa še to ne znaš!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.