Slovenija
3260 ogledov

NLB bo bančni paket zaračunavala tudi študentom

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mihatirs 07:58 22.april 2019.

    meni je NLB samodejeno nastavil paket na Premium(13,30)...-pa plačam 3 položnice na mesec...ko sem jih obiskal in naredil primerjavo z Delavsko hranilinico in ugotovil, da cca 50e več plačam na NLB(če bi imel OSNOVNI PAKET), sem zaprl račun in mastercard, ...prikaži več pobral denar iz računov in še v isti uri odprl nov račun na Delavski hranilnici...(kartice sem imel čez 3 dni že doma nove)...tako da kdor je pameten naj menja....aja pa še to, v NLB so mi na koncu povedali, da paket ni OBVEZEN..WTF!?!

  • mihatirs 08:03 22.april 2019.

    še za tiste, ki se vam ne da primerjav delat: -Vodenja računa(na mesec)...2,6 proti 1,25 -Spletno in mobilno bančništvo(na mesec)...0,75 proti 0,45 -provizija plačila položnice(na položnico)...0,4 proti 0,25 -Mastercard(leto)...25 proti 14,5eur -Dvig na drugi banki(v osnovnem paketu 2x zastonj v ...prikaži več NLB)...0,55eur proti ZASTONJ v celotni EU ...meni je zneslo 90eur na NLB in 46,9eur na DELAVSKI..če vzameš OSNOVNI PAKET NA NLB pa znese 60eur...ampak ti poberejo NLB KLIK IN MASTERCARD..skratka NLB PODN

  • mirror 08:42 22.april 2019.

    NLB je še vedno bančni avtomat in pralni stroj denarja za leve stranke. Te pa potrebujejo svež denar, čeprav imamo v lasti samo še 25% plus eno delnico. Samo naivnež ali levičar je komitent NLB.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 08:04 22.april 2019.

    Naj kar zaračunavajo,če bodo imeli komu!! Sam sem ta mesec zaprl računin odšel na Delavsko hranilnico v kateri je vse veliko ceneje!! Imel sem zlat račun in že sedaj plačeval z trajniki 10 evrov mesečno!! Vendar to ni bilo dovolj ...prikaži večj hoteli so mi zaračunati 13,3 evra če obdržim isti paket seveda so mi ponudili zraven še polno neuporabnih stvari (vsaj jaz jih ne potrebujem) tako sem odšel in ni mi žal privarčeval bom več kot 10 evrov mesečno!!

    • mihatirs 08:10 22.april 2019.

      hahaha omega_v6...jaz isto...oderuhi totalni so v NLB...najbolj se mi smilijo starejši, ki so padli v to in jim nič ni jasno s temi paketi in bodo plačevali bedarije...

    • mihatirs 08:11 22.april 2019.

      Pomoje so v NLB zračunali, da tudi če jih gre več kot 1/2 stran, bodo še vedno tok več denarja pobral od ostalih da se jim "te imaginarni paketi" splačajo

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 09:40 22.april 2019.

      mihatirs NLB se ni potrebno truditi,če je v minusu dolgove pokrijemo davkoplačevalci z zadolževanjem države!! Zato je edina rešitev privatizacija NLB tako se nebo več na fin način kradlo ter goljufalo ljudi!!

  • Kmodri 17:40 22.april 2019.

    Banda požrešna. Toliko denarja smo zmetali vanjo, sedaj pa še študente nameravajo odirati. Sram naj jih. V Dantejevem peklu je poseben krog za take grabežljivce.

  • Avatar Dodoman
    Dodoman 09:55 22.april 2019.

    Tudi jaz sem spokal z NLB na Sparkasse in ni mi zal. Zdaj imam brez mesecne provizije.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.