Slovenija
29 ogledov

NLB se lahko obriše pod nosom

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Fulmmer 13:12 20.maj 2013.

    Vsaka pogodba, vsak sporazum ima najmanj dva podpisa, torej se ve koga je treba yebat.....Aja, ampak ne v Slovenijastanu....

  • Darko 13:56 20.maj 2013.

    Kera banda je to, pa dajte te priimke na dan.ZANIMA ME KDAJ SE BODO V TO BANKO PODALI IZ npu, VELIKI KRIM POLICAJI, SAMO HARIJA NE SPUSTITE ZRAVEN KOT TOŽILCA+, KER BO TAKOJ PROCESNA NAPAKA.

  • ac-dc 21:38 20.maj 2013.

    Nov dokaz, da Slovenci živimo v eni pravljični deželi....Butalah

  • Boschtjan Zupanchich 07:11 21.maj 2013.

    Ja, saj, ... čas bi že bil , ... :-/

  • Boschtjan Zupanchich 07:12 21.maj 2013.

    Samo še čakam, kdaj Bo začelo "Pokati" ! ! !

  • širhakl 23:52 20.maj 2013.

    In to banko naj mi,državljani,zdej dokapitaliziramo?Pa,resnično se bo nekomu utrgal in bo vzel stvar,beri kalaschnjikov,v svoje roke.Druge ni.

  • Ferluci 12:28 20.maj 2013.

    "...stečajni masi za poplačilo pripravljenih 147.354 živih kokoši..." Da počiš od smeha! In kako bodi živele te kokoške nadaljnih deset let, dokler se stečajni postopek ne bo končal? Prdlagam NLB-ju: preuredite bankomate tako, da namesto gotovine vem mečejo kokoške .....

  • ennanova 12:58 20.maj 2013.

    Zastarela zakonodajaČe je svet prevozno sredstvo in zakonodaja njegov motor, je svet postal medplanetarna raketa, zakonodaja pa je še vedno parni stroj …http://za-misli.si/kolumne/gregor-hrovatin/983-zastarela-zakonodaja

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.