Vizita za živali
23172 ogledov

Tu lahko v živo spoznate norveško gozdno mačko

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 17:33 25.maj 2024.

    Lepe živalce v vsej svoji veličini..

    • Enzgg4 19:09 29.maj 2024.

      Mah, lepi so tudi čistokrvni mešanci, ki so jih vrh tega polna zavetišča. Kdor je res ljubitelj živali, bo vzel tam, ali pa kar direkt s ceste. Jaz sem imel kar nekaj mačk obeh spolov, skoraj vse pobrano direkt s ...prikaži več ceste. Žal mi jih je kar nekaj cesta tudi vzela. Ampak ne mores pomagat. Bile so navajene svobode in jaz jim je nisem omejeval. Zaprte v stanovanju ne bi zdržale. To je pac treba vzeti v zakup, če k sebi vzameš mačjega vagabunda.

    • Toma 20:00 30.maj 2024.

      E3, pa ja ne, da imava eno močno skupno točko!? Že 4 leta žalujem za svojim največjim prijateljčkom!

    • Enzgg4 20:09 30.maj 2024.

      Toma, polna zavetisča so jih. Vzemi enega, bos videl, da ti bo prirasel k srcu. Jaz sem jih imel cel kup, pa so bili vsi krasni.

    • Toma 21:40 30.maj 2024.

      Problem je, da se res zelo navežem. Še vedno se mi večkrat sanja da ga iščem, da je nekaj bolan, da mu ne morem pomagati…

    • Enzgg4 08:48 31.maj 2024.

      Čas celi rane. Sam sem živalim vedno hotel predvsem pomagati in tako sem jih dobesedno pobiral s ceste. V bistvu so bolj one našle mene kot jaz njih. Kaj vse smo dali skozi.. vsega se spomnim. Še zdaj dobim solzo ...prikaži več v oči, ko se spomnim prvih dveh, ki so bile najdlje z mano, pa je tega že 10, 15 let. Ampak tako je. Eden odide zato, da bi naredil prostor drugemu. Pri meni je problem predvsem cesta tu zraven, ki je precej prometna. Zdaj sicer cca. 10 let, odkar mi je cesta vzela zadnjo, nimam nič, ..

    • Enzgg4 08:53 31.maj 2024.

      .. ker je žena pasja in ima čuden pogled na mačke. Ampak nimamo niti psa. Lahko bi sicer šel v zavetišče in vzel enega. To bi bilo prav, vendar čakam, da bo spet kakšen našel mene. In tisti bo ostal ...prikaži več pri hiši, pa če se žena na glavo postavi.

  • Enzgg4 18:21 29.maj 2024.

    Kdor hoče mačka, jih ima polna zavetišča. Lahko pa spije tudi 10 pirov, 2 litra vina ali par deci šnopca.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.