Avto
10094 ogledov

Nov, hud udarec za dizle

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 16:34 19.november 2018.

    Super, jih bodo sklepam pocenili dizle, pa bom ga dobil prihodnjega malo cenej. Kot je zgoraj Marcel napisal, je dizelska najbolj čista. Imam euro 6 in prihodnji bo zelo verjetno tudi dizel. Se mi zdi super, če bi vsi vozili ...prikaži več na elektriko iz vidika čistega zraka vsaj v mestih, vendar je pri temu še ogromno težav, da bi postalo realnost.

  • asmas1965 22:02 19.november 2018.

    ta gonja proti dizlom ima neko HUDO ozadje,ki se ga ne poznamo.Vsaj večina ne.Vozim dizla že od leta 95 in ne bom zamenjal tega goriva dokler bo mogoče.Imam pa res en problem,ker imam dizla l.2012 audi.. in se veliko vozim ...prikaži večm po nemčiji sicer ne po središču minchna in ostalih velemest,potujem poslovno in moji partnerji imajo podjetja v obrobju mest.Mislim ,da je želja nekaga oz nekaterih ljudi prodati oz izvoziti v "tretje" države SMETI in pospešiti prodajo novejših avtomobilov .Druge ne vidim.

    • Zoran Župevec 07:19 20.november 2018.

      Do 2020 morajo ladijski prevozniki prešaltati iz mazuta (bunker oil) na nafto. Torej se mora poraba nafte v avtomobilskem prometu zmanjšati, sicer bo poraba le-te prevelika (posledično predraga za ladjarje).

    • asmas1965 21:26 20.november 2018.

      hvala za pojasnilo. Prepričan sem bil,da je nekaj VELIKEGA v ozadju lp iz Bayreutha

  • optimist11 19:57 19.november 2018.

    Ukinitev dizlov v mestih, elektro avtomobili v mestih - to je samo prerazporejanje onesnaženja iz mest na podeželje. Kdaj bomo doumeli da je svet eden in če onesnažujejo na drugem koncu prej ali slej pride svinjarija tudi do tebe. Ta ...prikaži več gonja proti dizlašem pa ima čisto drugo ozadje , o katerem ljudje sploh ne razmišljajo.

    • optimist11 19:59 19.november 2018.

      Koliko ton mazuta ali nafte porabi en velik tanker ki pripljuje preko oceanov?

  • jakec1575 10:12 19.november 2018.

    Ni problema. Saj imamo Slovenijo, kjer smo nori na dizel.

  • harris 18:07 19.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprečje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to počne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam šef. obiščite >><>>>> www.WebJob33.Com

  • Avatar Sandralita
    Sandralita 00:01 20.november 2018.

    Si želite, da bi našli žensko za eno noč? Obiščite = = > www.3xDate.top

  • Marcel Pravnik 10:42 19.november 2018.

    Vendar je resnica, da ima samo dizelska tehnologija prihodnost v bistvu najčistejša; ko se potegne črta pod vse skupaj od izdelave do..... Dizel laufa tudi na rastlinska olja, najbolje naj bi bilo olje, ki ostane od cvrtja....kdo ve kaj bi ...prikaži več čez 100 let ko zmanjka nafte.

  • milan63 14:09 19.november 2018.

    jakec tisi vosu jas se nestrinjam z smrduharji to so naj večji onesvežalci ožračja in naj dražji za vzdrževanje vozila zakon je hibrid

    • asmas1965 22:04 19.november 2018.

      pa se pelji s hibridom na vršič VOSU.Bolj boš osral zrak kot pa stari vojaški FAP

    • evelux 07:42 20.november 2018.

      Diesli smrduhi ropotajoči ni večje nesnage ....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.