Slovenija
10689 ogledov

Nova vohunska afera? V Cerkljah ob Krki zalotili Rusa, to je počel

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 20:24 28.junij 2023.

    Nova vohunska afera? Prav smešni ste .....🤣🤣🤣

    • Soljatar 22:19 28.junij 2023.

      ti si smešen, ampak se tega niti ne zavedaš...

  • Avatar jezeran
    jezeran 20:35 28.junij 2023.

    In kaj je slikal Pilatuse, mislim halo, zdaj pa že pretiravate

    • ico8 05:58 29.junij 2023.

      Eh, ravno ruska gniloba mora biti... Imamo ja dosti zlovenskih idajalcev, ki z nasmeskom lizejo rit Putani!

  • Željko 22:23 28.junij 2023.

    Najbrž je bil iz ruskega muzeja kjer tam se nimajo tako starih primerkov letal ki celo letijo. Sram vas bilo da sploh kaj takega pošljete naprej da novinarji objavijo.

    • Ender3 00:53 29.junij 2023.

      👍👏👏 kaj bi vohunili pri nas...

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 01:22 29.junij 2023.

    Res je, ga je poslal Putin osebno...Rusom ni ušlo, da se da s Pilatusom uspešno uničevati energetsko infrastrukturo, sedaj preverjajo kakšno dodatno opremo potzrebuje.to letalo za diverzantske akcije.... https://siol.net/novice/slovenija/vojaski-pilatus-v-elektricno-zico-512884

    • satir 07:23 29.junij 2023.

      Putin se bo umaknil iz ukrajine, sedaj ko je dobil fotke iz dalejnskega megaoporišča.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 02:59 29.junij 2023.

    Tako se pa že dolgo nisem nasmejala. Mislim, da je rus mislil, da je prišel v muzej 2. svetovne vojne in je malo pofotkal. Čeprav se govori, da ima ruska vojska zastarelo orožje, imamo pri nas verjetno še starejše. Če ...prikaži več išče pravo orožje naj gre preveriti Janezovo vojsko, ki bojda razpolaga z lepo zbirko najnovejšega orožja.

    • ico8 06:01 29.junij 2023.

      Imas prav! Iskal je predvojna(2.SV) letala in tanke, da bo lahko Putana spet naredil kaksno "super" parado, uahahahahaaa!

  • bobubob 12:12 29.junij 2023.

    Naši gospodarji so nam pokazali na Ruse in sedaj naj jih lovi vsakdo, ki želi biti odgovoren. Malo nazaj se je vsak, ki je želel veljati za odgovornega, moral 'cepit'. Še pred tem so odgovorni ploskali migracijam oz. kulturni obogatitvi. ...prikaži več Še prej 'pravičnemu' napadu na Irak. Boju s terorizmom (t.i. 9/11 laž). Naša pridružitev NATO. Komaj ušli Beogradu, pa smo takoj ploskajoč tekli v objem novih gospodarjev v Bruslju. Ploskamo takoj, ko se to od nas pričakuje. In pazimo, da sosed ne ploska manj

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 18:45 29.junij 2023.

    To pa je afera, zaradi dežja jih napotijo v hangar in tam en mlečnezobi mladenič z mobilcem lika staro šaro... Le komu bo to koristilo? Niti muzejem ne...

  • Kmodri 13:54 29.junij 2023.

    Ko bo Putler dobil vohunsko gradivo bo nemudoma napadel Slovenijo! Na čelu njegove vojske bo Lu in drugi rusofili! Pretveza za napad bo, da je treba zaščititi ruske trole v Sloveniji!

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 14:04 29.junij 2023.

    res živa groza afera vseh svetovnih vohunskih afer, nujno posneti o tej aferi celovečerni film, tistim, ki so zalotili tistega vohuna pa državno odlikovanje za hrabrost in svobodo. ;)

  • Pišmevuh 20:31 28.junij 2023.

    Slikal je F-35.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 06:30 29.junij 2023.

      Seveda..Kot da Rusi ne vedo kako to letalo zgleda, ali američani kako zgledajo Suhoji ali MIG-35...

    • Pišmevuh 12:22 29.junij 2023.

      Bureki.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 06:07 29.junij 2023.

    Tudi jaz mislim da neka kazen za brezbrižnost državljanov rusije mora bit, zato bi morali poslat vse ruske državljane nazaj domov. Slovencem pa želim, naj se manj norčujejo iz naše opreme in domovine. Imamo kar zmoremo kupit !

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 06:22 29.junij 2023.

      Imamo odpad, ki nam ga drago prodaja NATO...In kdo si ti, da pošiljaš domov državljane suverene države ?!...A tisti mladci, ki po Sloveniji vozijo prestižne avtomobile ukrajinskih registracij te pa ne motijo ?!...Pojdi zganjat svoj lažni patriotizem v klet na ...prikaži več Trstenjakovi, tam so dovolj butasti, da bi ti nasedli..

    • Avatar pantani
      pantani 06:34 29.junij 2023.

      Baba zmešana!!!

    • Grof 08:36 29.junij 2023.

      Rus je mislil, da je na Šarčevem domačem dvorišču pod kozocem in slikal njegov traktor

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 09:37 29.junij 2023.

      Pa kaj se še niste preselili v Rusijo, v deželo lepih, poštenih in pametnih ! Meni ne rabite pisat svoje rusofilne nebuloze...sem spoznala ljudi v Rusiji v živo do Kitajske na potovanju v 2 mes. Priporočam tudi vam !

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 09:42 29.junij 2023.

      Vsepovsod imaš dobre in slabe ljudi in če misliš, da si v dveh mesecih potovanja doživela "razodetje", potem se pošteno motiš...Pantani zgoraj ima očitno kar prav...Več ljudi pač več ve :))

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 12:38 29.junij 2023.

      lu.ckyss povej to tistim 489 otrokom, ki jih je Putin pobil v njihovih stanovanjih, šolah, vrtcu...včeraj dve deklici-dvojčici, na to so lahko ponosni Rusi !

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 12:51 29.junij 2023.

      Ja, se zgodi, verjetno niso ciljali teh dveh deklic.......V drugem delu pregrajene stavbe pa NATO oficirji, ki so jih nato s helikopterji evakuirali na Poljsko.. In kje je bilo tvoje zgražanje pri pol milijona otrok, ko sedaj takšne počneš s ...prikaži večs to namišljeno cifro 489... https://www.facebook.com/5pillarsuk/videos/madeleine-albright-who-defended-death-of-500000-iraqi-children-dies-at-84/515058436655714/

  • Burja 07:08 29.junij 2023.

    Bog ne daj, da bi prostore slikal ukrajinec. Naši rusofili bi noreli po forumih, ne glede na pomembnost dejanja.

    • satir 07:25 29.junij 2023.

      ukrajinci itak slikajo, se vozijo okrog v nezavarovanih avtih, imajo boljše državne subvencije kot ostali begunci temnejših odtenkov, ne pošiljajo jih domov, niso zaprti... ja in slikajo kar hočejo

    • Burja 08:04 29.junij 2023.

      Res nepravičen svet. Sem za to, da imajo vsi begunci enak status, kaj praviš? Pa naj bo temnejši, bolj bel, rumen.. Sodeč po kometarjih se zdi kot, da je izgnanstvo za nekatere ok? Najlažje si odgovorimo, če sebe damo v vlogo begunca,

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:41 29.junij 2023.

      Burja,ukrajincom je vse dovoljeno,v bankah imajo rezervirane račune samo sem mora priti.Hlapčevsaka politika je narejena tako,mi slovenci pa naj delamo za te norce .Drugo,begunec je begunec ne glede na državo,zakaj tako ,ker so ljudje.Tudi ruski begunci so,pa se dela razliko ...prikaži več od ostalih.Uporabi malo diplomacije pa se ne postavljaj na nobeno stran.

    • Burja 08:47 29.junij 2023.

      Bolj žalostno je, da hranimo nepravične sociale, nevladnike, cerkev.... Kot sem napisal, nihče ne želi biti begunec, tudi "dobrostoječ". Politično, ŽAL, je razlika, če prihajaš iz evrope ali pa drugih neevropskih držav.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:54 29.junij 2023.

      Burja,tako bo kot Hlapčevska vlada veli,ti in mi vsi ne bomo ničesar dosegli,zakaj ,ker so hlapci in tu ni pomoči.Gospodarjev v Sloveniji ni,dokler narod samo laja po forumih je to samo debela usluga njim .Iz juge smo se podredili samo ...prikaži večo EU in Ameriki????,kaj boš pol pričakoval.Delali bodo z nami kot bodo oni hoteli.

    • munja 09:58 29.junij 2023.

      Nick in Burja oba imata prav. Za vedno in takoj bi bilo potrebno izgnat ekonomske migrante, ki so sem prišli s točno določenimi nalogami, zganjat kriminal in še mnogo drugega.

  • Soljatar 22:19 28.junij 2023.

    popolnoma vse ruske državljane od A do Ž, je potrebno sterat ven iz Slovenije, vključno z diplomati in veleposlanikom....pri nas nimajo kaj za iskat...

    • Željko 22:21 28.junij 2023.

      Prvo tebe v božjumater

    • ico8 06:03 29.junij 2023.

      Zika, ma nemoj bre kao "bozju"! Bozja se rece in pise po slovensko. Cefurscina je katasrofa!

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 06:09 29.junij 2023.

      se strinjam Ruse domov, za Kosovo in Srbijo pa zopet obvezno VIZO !

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 06:26 29.junij 2023.

      Mater vam naivno, zahodni obeščevalci plačajo dotičnemu Rusu par tisoć evrićev za potrebe propagande in ves blesavi folk Slovenije ploska...Človek včasih res pomisli, da je covid cepivo pustilo določenim posledice, saj ne moreš biti od rojstva tako zarukan....Dobro, ne rečem ...prikaži več to za SDSsovce, toda ostali ?!

    • Avatar pantani
      pantani 06:35 29.junij 2023.

      S tem samo dokazujejo, da imajo IQ sobne temeprature!!!

    • satir 07:27 29.junij 2023.

      Iq neogrevane sobe nekje na koncu januarja.

    • Željko 08:40 29.junij 2023.

      Ico8 in gnila Ajda0 sem Slovenc ker pač ime na tem profilu ne pomeni nič vem da je vama to težko razumljivo. Vedno sem bil in bom za Ruse in vidva sta še vedno bedaka

    • Naklonsky 12:30 29.junij 2023.

      Željo si ŽELI biti Slovenec! Zagovarjanje okupacije neke države je daleč od človečnosti - takšni ljudje si ne zaslužijo državljanstva, še manj pa narodnosti!

    • Željko 13:04 29.junij 2023.

      Naklonsky ker si tako pogumen pridi po moje državljanstvo in jaz ti spustim metek v glavo

    • Željko 13:05 29.junij 2023.

      Ne želiš si vojne v Sloveniji ker ne bo potrebe po zunanjem sovražniku ker bomo imeli veliko dela med sabo

    • Željko 13:09 29.junij 2023.

      Naklonsky ko si tako hudičevo pameten ko je ZDA okupirala Irak Sirijo, Afganistan, Nemčijo ki je še vedno okupirana, ... Aja sej res to ni isto to do ZDA ki lahko počnejo kar jih je volja. Zal si ovca

    • Soljatar 13:22 29.junij 2023.

      Željko srbine rosofilski... v Sloveniji ti ne boš grozil, še manj komandiral...

    • Željko 13:39 29.junij 2023.

      Gnila solata ti boš prvi ...

    • Naklonsky 14:23 29.junij 2023.

      Tovariš kolerik Željko je do konca popenil… pravi JNA oficir. Ubogi….

    • Željko 20:25 29.junij 2023.

      Kot sem že povedal v Sloveniji ne potrebujemo zunanjega sovražnika. Samo razdeli se orožje in velike količine alkohola. Pa imamo lahko lastno veselico brez Rusov in Američanov.

    • ico8 09:57 30.junij 2023.

      Uh, ko nebi vsaj v prvi osebi muckal...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.