Slovenija
16 ogledov

Nova vstaja bo 9. marca

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • janban 17:28 14.februar 2013.

    ti me boš najdu ja, lulček zadeti!!!! Lahko ti pa se pa zmeniva pa se nekje dobiva, če si že tolk korajžn de groziš. boš izplunil tiste zobe smrdljive, ki ti jih je socialno zdravstvo častilo!!!

  • janban 12:57 14.februar 2013.

    3.vseslovenska vstaja bo potekala pod imenom, Z NAMI NAPREJ PROTI SEVERNI KOREJI!!!!!Vsi protestniki imate polno podporo patuljka z Murgelj, in ostalih okorelih UDBOVCEV!!

  • Stolp 13:00 14.februar 2013.

    Ma ej men vstane vsak dan pa ne delam cirkusa zarad tega.

  • dragec 14:35 14.februar 2013.

    jebali te UDBOVCI, s tvojim JJ gremo v božjo mater

  • murderone 16:18 14.februar 2013.

    janban golazen grasupeljška pazi se najdli te bomo!Vsak dan smo bližje realizaciji plana B! Virant ima listo jaz pa spisek!!Gnoji sds-jevski incestni pazite se!

  • janban 17:59 14.februar 2013.

    ja verjamem de bi me, se ste bl toplovodarji vsi skupaj!!!

  • murderone 18:49 14.februar 2013.

    Daj nehaj že porivati svojo sestro govno janševsko lahko se dobiva brez problema!Pa še koga sabo pripelji debil polpismeni!

  • ennanova 18:58 14.februar 2013.

    Ne gre zgolj za aktivno državljanstvoNič nenavadnega namreč ni, če celo vodilni politiki pozivajo ljudi k aktivnemu državljanstvu. Tako je premier Janša pred časom pihal na dušo ljudem, ki se miroljubno zbirajo na ulicah, rekoč, da bi jim morali ...prikaži več izreči priznanje za aktivno državljanstvo. Kmalu zatem pa je nekdo iz premierjeve stranke taiste ljudi ozmerjalhttp://za-misli.si/kolumne/mare-stempihar/791-ne-gre-zgolj-za-aktivno-drzavljanstvo

  • filipina2 19:54 14.februar 2013.

    NE BOMO PLAČALI VAŠE KRIZE.

  • Veteran 21:06 14.februar 2013.

    To so dirigirane vstaje od opozicije, ki želi čimprej na oblast, narod pa naseda.

  • ennanova 22:49 14.februar 2013.

    Ženske proti nasiljuV znak proti nasilju nad ženskami je danes po vsem svetu zaplesalo na tisoče žensk.http://za-misli.si/subkultura/792-zenske-proti-nasilju

  • kreten 19:21 14.februar 2013.

    janban,najdli te bomo,30 let sem bil udbovec,tako da imam kar nekaj iskusenj

  • feferon 12:00 15.februar 2013.

    Nočem levih, nočem desnih. HOČEM SPOSOBNE!

  • feferon 12:02 15.februar 2013.

    Tam kamor nas Janša vodi, lahko vsi lončke pripravite. Bomo razbite zobe not metal!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.