Če bili golobnjaki na oblasti bi bil liter goriva jutri že 2 evra.Živeli Izraelci ki so s svojimi aktivnostmi prinesli to,, da imamo jutri tako zelo poceni gorivo,,Veste nova vlada ne krade in ne potrebuje zato tako veliki cen goriva
ti si res zabit, da niti borze ne spremljas. pocenitev je posledica 2 reci. padca svetovne cene, ker je ze prejsnja vlada omejila trosarino. drugi popust pa je dobavna marza.
Če bili golobnjaki na oblasti bi bil liter goriva jutri že 2 evra.Živeli Izraelci ki so s svojimi aktivnostmi prinesli to,, da imamo jutri tako zelo poceni gorivo,,Veste nova vlada ne krade in ne potrebuje zato tako veliki cen goriva
ti si res zabit, da niti borze ne spremljas. pocenitev je posledica 2 reci. padca svetovne cene, ker je ze prejsnja vlada omejila trosarino. drugi popust pa je dobavna marza.