Magazin /magazin/vip
20083 ogledov

Nove poslovne priložnosti Sandre Auer, s televizijo je opravila!

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:27 13.julij 2020.

    Dol padeš ! BLUZERKE ali LUZERKE ?

  • Avatar Lion007
    Lion007 07:05 13.julij 2020.

    Pa kaj zdaj misli, da če je v Dubaju?? Danes je to dosegljivo za vsakogar. Tudi jaz sem že bil v Dubaju....

  • Snežinko 08:42 13.julij 2020.

    Še ena brezdelka, ki lovi denar "revežev", ki nasedajo na take finte...

  • mici79 13:06 13.julij 2020.

    se mi prav smili, na vsak način bi imela neko uspešno kariero, pa se ji nikamor ne premakne. Kot voditeljica in pevka je bila zanič, nekaj časa govorila o silnem uspehu v Dubaju, zdaj pa duhovna rast in tik tok ...prikaži več strokovnjakinja. Na njenem profilu pa ji mule komentirajo, da je prestara za tik tok in da izpade čudaško. Če ne bi bila hči stojana auerja, bi delala za tekočim trakom v tovarni.

  • sam1 08:49 13.julij 2020.

    A je spet jedla sir ????

  • pesnik51 12:54 13.julij 2020.

    a tista supa dupa aplikacija, ki je bila novost in oh insploh v Slovenijis širitvijo na tuj trg, se pa ni prijela? .. oh shit

  • wingspan15 14:07 13.julij 2020.

    ojoj še ena, ki bi rada prodajala meglo.

  • Majazmaja 15:46 13.julij 2020.

    Berem te komentarje pred mano ... Tale madam je očitno imela veliko projektov, ki jih je označila z besedami kot so uspeh, hit, oh in sploh, ob katerih zaigra srce itd. Celo ''nekaj'' je delala v Dubaju, ampak kaj točno, ...prikaži več ne ve nihče. Ji je nerodno? Je bila sobarica? Kelnarca? Prodajalka (v trgovini, da ne bo kdo pomislil na kaj drugega ... To ''drugo'' opravljajo lepe (!) vzhodnoevropejke)? Duhovnost pa danes prodaja že skoraj vsak in le-ta je donosna samo za Savino Atai. Za ostale ni prostora.

  • Avatar Milteolla
    Milteolla 00:48 14.julij 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu -- www.XXdate.pw

  • Avatar vec
    vec 10:00 14.julij 2020.

    beseda NEKOČ očitno dobiva nov pomen, recimo me nekdo vidi z žensko ki ni moja žena da jo grabim za rit par dni nazaj, ko žena izve čez teden dni, me vpraša JE TO RES d si eno šlatal par ...prikaži več dni nazaj ? Ma kej si ti zmejšana, veš kdaj je tu blu ? NEKOČ :) evo spasa

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.