Slovenija
16331 ogledov

Novi podatki ne kažejo optimistične slike: Epidemija ne upada!

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rolandpc 10:14 25.januar 2021.

    Dajte, dajte gorzit vsak dan znova. Kar dajte. Hvala vam, da nas psihološko uničujete. Res, hvala, da prebiram vsak dan, kako smo kot narod grozni. Pa se držim vseh ukrepov, nikamor ne grem. Že 3. mesec sem učitelj 2. razreda, ...prikaži več vzgojitelj v jaslih in mali šoli, kuhar, čistilka, zabavljač, animator itd. za svoje otroke. Zase nisem pa nič več. Jaz kot jaz več ne obstajam. Hvala vsem odgovorim za super delujoče ukrepe, za grožnje, za kazni in pa PV, ki ne zna dveh stavkov povedat.

  • radsemastimzmesom 10:41 25.januar 2021.

    A se kdaj vprasate, koliko ter rezultato je laznih? Imam vprasanje za vlado&medije: Koliko ljudi, ki so ze bili cepljeni, je potrjeno umrlo? Imam zelo mocan obcutek, da ste mediji in vlada mocno zavedeni, zaslepljeni in da ta podatek nikakor ...prikaži več ne bi bil v korist tistih, ki sirijo propagando (predvidevam, da bi bil vladni odgovor, da 300-500 ljudi, vendar so vsi umrli zaradi starosti in drugih bolezenskih stanj) . ..

  • izy 10:20 25.januar 2021.

    Enkrat bomo morali tudi obrniti hrbet medijem, cel čas samo negativizem. Eno novico med prvih 10 novic nimate pozitivne.

    • Avatar MS
      MS 11:30 25.januar 2021.

      izi, članek moraš prebrati do konca preden zapišeš "Eno novico med prvih 10 novic nimate pozitivne" Evo ti: 1/3 25.1.2021 PCR: +264, testiranih: 1.293, delež POZITIVNIH: 20,4 %. JOKE

  • leonardo 10:23 25.januar 2021.

    Dobro, da imam možnost prebrati še kakšno drugačno novico. Prebereš tri pa vzameš srednjo. Ja, na 24 ur sem prebral veliko boljše napovedi. Kaj pa zdaj? Poročil, dnevnikov itd ne gledam več ali pa pol ure po začetku, da me ...prikaži več ne nervirajo vsak dan posebej. Lahko me boli glava ampak ne zaradi norcev, ki me pumpajo vssak dan.

  • jakec1575 11:56 25.januar 2021.

    pod tvitersko vlado tudi ne more biti optimizma. cinicen zagrenjen voditelj besede optimizem ne pozna oz. je ne razume. on razume samo zatiranje in vojaske taktike. ter seveda zanima ga njegov lastni zep po tem mandatu. to je to. koliko god da koštalo.

  • igorgeus 21:33 28.januar 2021.

    malo cudno, da po 3 mesecih lockdowna stevilke se vedno rastejo. meni se to zdi statisticno skoraj nemogoce. se malo, pa nihce vec ne bo verjel v epidemijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.