Zdravje /zdravje/aktualno
67067 ogledov

V tej občini precejšen skok števila okuženih

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mesija 13:45 23.april 2020.

    Da se vam še da preštevati te kvazi okužbe. Panika malo popčustila, paje treba spet malo privijat, ane?

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 15:19 23.april 2020.

    V Ljubljani se bo v tednih po sprostitvi ukrepov skokovito dvignila okuženost in to zaradi dveh razlogov..Koncentracija prebivalstva je dovolj velika, okuženost pa je prav tako dovolj velika za hitro prenašanje, poleg tega je folk tam dovolj butalski, da se ...prikaži večse ne zaveda resnosti bolezni...

    • jakec1575 16:34 23.april 2020.

      statistivno nic kaj bolj butalski kot kje drugje. res je, da smo kdaj gledali fuzbal, res pa je tudi, da v mnogih 2 obcinah ljudje na kolesih in pse ali v trgovini ne vedo, kaj je 2 m. :D Ali ...prikaži več pa da mask in rokavic ne dajes v torbo in vecrkat uporabis. :D

  • jakec1575 16:37 23.april 2020.

    v Ljubljanski obcini je 300 tisoc prebivalcev, v metliki pa 3000. Če zdelimo okuzbe na recimo na 100 tisoc prebivalcev, dobimo v Ljubljani 2,3/100000, v metliki pa 66,6/100000 preb. vidim da na zurnalu se vedno ne vedo, kaj je to ...prikaži večo statistika. Edini prvak je tu MB.

  • hudini 17:00 23.april 2020.

    Pa naj bo Lj novo žarišče mogoče jih to spametuje ampak dvomim.In če bo lj novo žarišče je treba samo v lj obdržat ukrepe da bojo še bolj jokali kk so bogi ko ne morjo po gostilnah jajc guncat

  • Avatar Leon
    Leon 19:48 23.april 2020.

    Nisem zasledil izjave Pahorja v podporo tem občinam ,sem pa zasledil nekaj drugega v VEČERU : Predsednik Pahor Madžarom: "Slovenija čuti vašo žalost in se iskreno veseli vaših uspehov".............dol padeš kakšen ritoliznik .

    • Avatar Leon
      Leon 19:50 23.april 2020.

      https://www.vecer.com/video-predsednik-pahor-madzarom-slovenija-cuti-vaso-zalost-in-se-iskreno-veseli-vasih-uspehov-10161360

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:45 23.april 2020.

      Leon,veš jaz,če bi imel ta virus bi me bilo strah iti zdravniku.Pa imam čisto vredu osebnega zdravnika.Imam travme,ker so me zlorabljale mlade zdravnice komunajzarke in njihove kolegice medicinske sestre.

  • SonnyBlack 11:23 24.april 2020.

    se kar vam nam ni jasno?stevilke o tem kolko je okuzenih si ustvarjajo in prirejajo sami... v njihov prid...v njihovo korist...ker je ugoden cas za njih take svinjarije pocet...samo pride cas naroda tudi...se vidimo😆

  • Avatar Collilena
    Collilena 00:50 24.april 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite –– B­r­ed­h­ot­.­C­om

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.