Zdravje
15263 ogledov

Novi primeri grozne bolezni, ki smo jo pri nas izkoreninili pred 40 leti

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Svobodnež 15:00 25.julij 2022.

    Žurnalovci, a vam je res pretežko napisati ime te bolezni? Vam je res toliko do klikov, da hočete na vsak način prisiliti bralca, da klikne še na en članek? Se vam ne zdi to precej nemoralno?

    • blayo 07:50 26.julij 2022.

      Zakaj naj bi pa bilo to nemoralno? Njihov job je, da v tebi zbudijo radovednost. Od tega živijo. Zakaj se ti recimo ne odpoveš polovici svoje plače recimo?

  • Kmodri 13:49 25.julij 2022.

    In potem te napotijo na stran polno vohunskih piškotkov. Napišite za katero bolezen gre, ne pa da umetno povzročate paniko.

    • blayo 07:52 26.julij 2022.

      Lahko se tudi sam napotiš kamor želiš. V prvih dveh stavkih je bilo navedenih zadosti podatkov za to.

  • Pepe007 15:18 25.julij 2022.

    Poznam gospoda, ki je kot otrok preživel to zloglasno otroško paralizo. Eno leto se je "prehitro" rodil, da bi bil cepljen po programu v Jugoslaviji. Ima nekaj težav s skeletom in se silno razburi, če mu kdo omeni kake proticepilce. ...prikaži več Naj se oglasijo k njemu, da jim pove, česa bi bil rešen, če bi bilo cepljenje uvedeno samo malo prej.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:56 25.julij 2022.

    S korono iluminatom ni uspelo, je treba kar naprj nove- stare bolezni ven spravljat, če ne drugega pa za ustrahovanje. Groza v kakšnem svetu živimo!

    • blayo 07:57 26.julij 2022.

      Ti imaš zgleda problem, ker te nekdo sili brati take članke. Prijavi ga varuhu človekovih pravic.

    • munja 16:15 27.julij 2022.

      Mehičanka76, saj lahko spustiš kakšno stran, ni treba vse prebrat, kar napišejo.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 21:10 27.julij 2022.

      munja ne morem, to mi je droga, ki hrani moj firbec.

    • blayo 21:16 27.julij 2022.

      Ja, ampak zgleda pa kot da bi te nekdo silil...

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 21:22 27.julij 2022.

      blayo ma ne morem da ne bi. Namesto na FBju raje tukaj in še na kakšnem drugem novičarskem portalu izrazim svoje mnenje, mi je potem kar malo lažje, pa veš moram trenirati slovenščino, da je ne pozabim, ker tam kjer ...prikaži več živim nimam nikogar s katerim bi komunicirala v materinem jeziku. Tukaj pa smo tudi taka lušna druščina, da bi se ji težko odpovedala. Posebej vam ki vas na desno vleče.

    • blayo 21:25 27.julij 2022.

      Jaz sem deklariran levičar in komunist, tako da si me verjetno s kom zamenjala...

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 21:29 27.julij 2022.

      blayo mogoče pa res. Ne vem zakaj si mi v glavi ostal kot desničar in janšist. Se globoko opravičujem.

    • blayo 21:33 27.julij 2022.

      Mogoče zato, ker sem tu gor razlagal zakaj se mi določene njegove ali pa njihove rabote zdijo smiselne in racionalne.

  • Ender3 17:22 25.julij 2022.

    Žurnalovci na tem portalu bo najprej treba odpravit oglase za glivice na nohtih. Tako ogabnih slik nimajo niti študenti medicine v svojih knjigah. Vi pa te fake oglase tržite, sramota.

    • blayo 07:53 26.julij 2022.

      Daj si kakšen ad-blocker montiraj, boš lažje prenašal vročino.

  • anica00 14:22 26.julij 2022.

    Naj izmislijo še kakšno bolezen, da ne ostanejo samo pri koroni. Bolezni je še ogromno.

  • Pišmevuh 13:21 25.julij 2022.

    Billa vprašajte. Galvna meta je sedaj Novak Đokovič. Verjetno bo umrl zaradi korone. Boljše reklame za cepljenje ne morejo izumit.

    • blayo 08:02 26.julij 2022.

      Vsi cepljeni bodo pomrli pa zaradi cepive, ane? Tista skupina ljudi, ki bo pomrla oziroma izumrla kasneje, dobi zlato medaljo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.