Magazin /magazin/vip
48345 ogledov

Napad na sina znane novinarke RTVS, ni jim ostala dolžna!

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lojs 10:50 27.oktober 2022.

    kot kaže so takšni ali drugačni napadi na pripadnike leve opcije zadnje časa kar pogosti ... ne, vem zakaj imam občutek, da gre za politično strategijo ... in vse to se dogaja sedaj v času volitev, a ni to malo čudno?

    • zdrej 11:31 27.oktober 2022.

      Ne ni. Politika je pač *****. To so vedno delli levi IN desni. Sem imel priliko slišati navodila od takrat enega LDS-ovca, kaj se naj da v javnost in kaj zadrži za volitve. To v končni fazi ni pomembno. Pomembno ...prikaži več je, če jih napadani lahko z argumenti odbije ali celo "zabije". Poglej kako je kardinal Rode odbil napade medijev. Tudi tu mi je všeč ta argumentacija. Naslov je pa seveda za kozlat.

    • leonardo 11:59 27.oktober 2022.

      Zdrej, lahko je Rode odbil napade medijev, pa vseeno vemo kar mu ni všeč!

    • Avatar VINOVERITAS
      VINOVERITAS 15:07 27.oktober 2022.

      A to je tisti RODE, ki je zatajil sina???🍇

    • jakec1575 21:46 27.oktober 2022.

      To je posledica sovraznega govora. Z njim so dobili zalet debili s sanka.

  • Matjaž Kotnik 16:34 27.oktober 2022.

    Fejst poba, dober človek, le po kom je to pobral.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 01:36 28.oktober 2022.

    Človeška zloba, "foušarija" in neumnost so brezmejne, sploh v Sloveniji je to že kar naša folklora. Bi pa pohvalila dotičnega gospoda, ker se je opravičil. Ne zmore vsak priznati svoje zmote in se zraven še opravičiti.

    • Avatar Leon
      Leon 08:35 28.oktober 2022.

      KLINIKA za zdravljenje FAVŠIJE je odprta za vse psihične bolnike .

  • borut08 15:48 27.oktober 2022.

    Potem država lepo skrbi zanj in mu je z rožicami poslano in takšni najbolj jamrajo.

    • jakec1575 21:48 27.oktober 2022.

      Sej gres ti lahko za rezervnega policista. Iscejo. Ne bit mona. Letalske ure so pa drage za placat. Vsi vidijo samo zasluzke, nihce pa krvavih zuljev

    • borut08 16:46 30.oktober 2022.

      Policija služi politični mafiji in politiki ustrahovanja .Leta 2012 (vlada J.J)po ukazu politike in policije ter v sodelovanju z njimi v UKC.LJ načrtno uničili transplantirano ledvico,da bi me utišali,ustrahovali,izsiljevali ter imelu v oblasti,ker sem kritičen do politike'kov in njenih kriminalnih ...prikaži več dejanj ter sistema.To vedo vsi pa strahopetno molčijo in sodelujejo proti meni,glej facebook,instagram BorutZabret.

  • radovednica 07:47 28.oktober 2022.

    Kaj pa je ta dotični gospod narobe navedel. Vidijo se "nabildane" mišice, vendar ne od dela ampak proteinov in neskončnega fitnesa, za kar ima, izgleda, pač čas, ker verjetno res drugega ne dela. Povrhu vsega je policist, torej želi izkazati ...prikaži več ego, nadvlado, ukazovanje. Če je pilot manjših letal, pomeni, da je "samo" športni pilot, za to pa ni potrebno nič posebnega. Pot do pilota potniškega letala pa je vse kaj drugega in več od naštetih nekaj tisoč bla, bla vprašanj, spoštovana Eugenija Carl.

  • onxxx 10:55 27.oktober 2022.

    Raje mu zrihtaj službico na rtvju,ker poznamo slovenski pregovor:kdor visoko leta nizko pade.

    • jakec1575 21:45 27.oktober 2022.

      E ti moj bogi mentalni klosar.. na dudico. Dobr pančki.

    • rd2dmk2 07:49 28.oktober 2022.

      onxxx ti ne boš niti za mm vzletel nikoli, ampak padel si pa tako globoko, da je še deveti krog dantejevega pekla zate v višavah.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.