Pristaši ploščate zemlje že brusijo kremplje.
Je tako! Spet bo splet preplavil svet zarot....
V vojski smo bili cepljeni,ne vem s čim.kao vakcina.ne po mrazu,ne po dežjo,premočeni,premraženi,nismo nič zboleli.super vkcina,take bi moral še danes talat,
Rabil boš samo razumeti ai do podtankosti, pa več ne rabiš nobene šole.
Po moje tudi ja. Vso srečo...
Fanatični konzumenti raznih teorij zarot in anticepilci ZBOR! Tu imate kost za glodanje!
Imajo jo.... od dinozavra!
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Pristaši ploščate zemlje že brusijo kremplje.
Je tako! Spet bo splet preplavil svet zarot....
V vojski smo bili cepljeni,ne vem s čim.kao vakcina.ne po mrazu,ne po dežjo,premočeni,premraženi,nismo nič zboleli.super vkcina,take bi moral še danes talat,
Rabil boš samo razumeti ai do podtankosti, pa več ne rabiš nobene šole.
Po moje tudi ja. Vso srečo...
Fanatični konzumenti raznih teorij zarot in anticepilci ZBOR! Tu imate kost za glodanje!
Imajo jo.... od dinozavra!