Pod streho /pod-streho/nepremicnine

Dostop do zemljiške knjige ne bo več tako preprost

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 09:52 07.junij 2026.

    Kakšna je možna zloraba, če samo dobiš vpogled v nek zk izpisek ? Ničesar ni možno popravljat, ne razumem namena, da še bolj zakomplicirajo dostop.

    • djdj 12:22 07.junij 2026.

      Naslednje leto boste že za odhod na stranišče potrebovalni digiralno potrdilo, Bedarija.

    • maček 12:25 07.junij 2026.

      Zato da bo janša mutil s parcelami v neokrnjeni naravi.

  • Avatar kapucino
    kapucino 09:58 07.junij 2026.

    Brez veze, Dokler se lahko tujec brez tvoje vednosti vpiše na tvoj naslov je vse skupaj samo luknja v vodo.

  • mateja7 09:07 07.junij 2026.

    Kdo in s kakšnim namenom množično pridobiva izpise iz zemljiške knjige?

    • mateja7 09:08 07.junij 2026.

      Sicer pa mene moti, da je iz zemljiške knjige razviden rojstni datum in naslov lastnika oziroma solastnika.

    • wolfenstein 09:38 07.junij 2026.

      Množično pridobivajo izpise iz zemljiške knjige predvsem tisti, ki v spregi z referenti na UE serijsko vpisujejo GERKE na tuje parcele brez vednosti lastnikov. Nekdo iz tvojih parcel pobira subvencije, ti pa plačuješ davke. Če ne preveriš, tega ne veš. ...prikaži več In večina večjih dobitnikov subvencij deluje na tak način. Predvsem na območjih zakotnih UE, kamor že leta ne dregne noben nadzor z vrha. V državi, kjer je korupcija doma je to mogoče.

    • Kmodri_ 12:28 07.junij 2026.

      Že sedaj rabiš Sign-ca...

    • wolfenstein 12:55 07.junij 2026.

      Pravkar sem poskusil. Še vedno mi je šlo normalno skozi z uporabniškim imenom in geslom

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:14 07.junij 2026.

    Državi paše vpogled v ZK ker tako vidijo,katero nezazidljivo parcelo bi kupili,in jo potem spremenili v sušilnico sadja,zatem pa legalizirali,ampak samo za njih,vi ste nule

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 12:50 07.junij 2026.

    To je le zato, da se ne bi več pasli po raznih Janševih 'trentah' in njegovih podobnih rabotah. Drugače pa: potrudil se bom kolikor se le da, da preživim bedna štiri leta tega diktatorja! Saj bo potem verjetno vse spet ...prikaži več isto, le tega zmenéta mi ne bo več treba prebavljati.

  • 4krogci 17:25 07.junij 2026.

    Itaq….omejit raji dostop do informacij…pol pa cudezno nepremicnina ni vec v vasi lasti….kje smo to ze vidli??? Aja sej res zahodni breg!!!

    • Janez_533 19:22 07.junij 2026.

      Kaj ko bi prej prebral članek, pa potem komentiral?

    • 4krogci 20:16 07.junij 2026.

      Sm ga…in se vedno puscam isti komentar…

  • DasAuto 12:57 07.junij 2026.

    V zemljiško knjigo bo kompliciran dostop, plače bojo pa kar na lepem vidne... logika že zdavnaj zapustila pogovor...

  • maček 18:02 07.junij 2026.

    Vse zajebao če se le da.prokleti birokrati.

  • mira480 21:28 07.junij 2026.

    Nekaj let nazaj si lahko pogledal, kdo je lastnik parcele ali hiše. Potem pa se je pritožila Musarjeva, ker so vsi lahko gledali nepremičnine in njihovo zmanjšano vrednost zaradi davkov. Od takrat je vse težje dostopno.

  • Nelaži 15:32 07.junij 2026.

    Ko bo šel internet cugrunt bo pa kaj?

  • mira480 21:29 07.junij 2026.

    Naši levi politiki imajo ocenjene nepremičnine zelo nizko zaradi davkov.

  • andrej6459 10:52 08.junij 2026.

    Neumnost. Špekulanti bodo špekulirali še naprej, Zafrknili so le navadne, poštene uporabnike.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.