Množično pridobivajo izpise iz zemljiške knjige predvsem tisti, ki v spregi z referenti na UE serijsko vpisujejo GERKE na tuje parcele brez vednosti lastnikov. Nekdo iz tvojih parcel pobira subvencije, ti pa plačuješ davke. Če ne preveriš, tega ne veš.… ...prikaži več In večina večjih dobitnikov subvencij deluje na tak način. Predvsem na območjih zakotnih UE, kamor že leta ne dregne noben nadzor z vrha. V državi, kjer je korupcija doma je to mogoče.
Državi paše vpogled v ZK ker tako vidijo,katero nezazidljivo parcelo bi kupili,in jo potem spremenili v sušilnico sadja,zatem pa legalizirali,ampak samo za njih,vi ste nule
To je le zato, da se ne bi več pasli po raznih Janševih 'trentah' in njegovih podobnih rabotah. Drugače pa: potrudil se bom kolikor se le da, da preživim bedna štiri leta tega diktatorja! Saj bo potem verjetno vse spet… ...prikaži več isto, le tega zmenéta mi ne bo več treba prebavljati.
Nekaj let nazaj si lahko pogledal, kdo je lastnik parcele ali hiše. Potem pa se je pritožila Musarjeva, ker so vsi lahko gledali nepremičnine in njihovo zmanjšano vrednost zaradi davkov. Od takrat je vse težje dostopno.
Kakšna je možna zloraba, če samo dobiš vpogled v nek zk izpisek ? Ničesar ni možno popravljat, ne razumem namena, da še bolj zakomplicirajo dostop.
Naslednje leto boste že za odhod na stranišče potrebovalni digiralno potrdilo, Bedarija.
Zato da bo janša mutil s parcelami v neokrnjeni naravi.
Brez veze, Dokler se lahko tujec brez tvoje vednosti vpiše na tvoj naslov je vse skupaj samo luknja v vodo.
Kdo in s kakšnim namenom množično pridobiva izpise iz zemljiške knjige?
Sicer pa mene moti, da je iz zemljiške knjige razviden rojstni datum in naslov lastnika oziroma solastnika.
Množično pridobivajo izpise iz zemljiške knjige predvsem tisti, ki v spregi z referenti na UE serijsko vpisujejo GERKE na tuje parcele brez vednosti lastnikov. Nekdo iz tvojih parcel pobira subvencije, ti pa plačuješ davke. Če ne preveriš, tega ne veš.… ...prikaži več In večina večjih dobitnikov subvencij deluje na tak način. Predvsem na območjih zakotnih UE, kamor že leta ne dregne noben nadzor z vrha. V državi, kjer je korupcija doma je to mogoče.
Že sedaj rabiš Sign-ca...
Pravkar sem poskusil. Še vedno mi je šlo normalno skozi z uporabniškim imenom in geslom
Državi paše vpogled v ZK ker tako vidijo,katero nezazidljivo parcelo bi kupili,in jo potem spremenili v sušilnico sadja,zatem pa legalizirali,ampak samo za njih,vi ste nule
To je le zato, da se ne bi več pasli po raznih Janševih 'trentah' in njegovih podobnih rabotah. Drugače pa: potrudil se bom kolikor se le da, da preživim bedna štiri leta tega diktatorja! Saj bo potem verjetno vse spet… ...prikaži več isto, le tega zmenéta mi ne bo več treba prebavljati.
Itaq….omejit raji dostop do informacij…pol pa cudezno nepremicnina ni vec v vasi lasti….kje smo to ze vidli??? Aja sej res zahodni breg!!!
Kaj ko bi prej prebral članek, pa potem komentiral?
Sm ga…in se vedno puscam isti komentar…
V zemljiško knjigo bo kompliciran dostop, plače bojo pa kar na lepem vidne... logika že zdavnaj zapustila pogovor...
Vse zajebao če se le da.prokleti birokrati.
Nekaj let nazaj si lahko pogledal, kdo je lastnik parcele ali hiše. Potem pa se je pritožila Musarjeva, ker so vsi lahko gledali nepremičnine in njihovo zmanjšano vrednost zaradi davkov. Od takrat je vse težje dostopno.
Ko bo šel internet cugrunt bo pa kaj?
Naši levi politiki imajo ocenjene nepremičnine zelo nizko zaradi davkov.
Neumnost. Špekulanti bodo špekulirali še naprej, Zafrknili so le navadne, poštene uporabnike.