Avto
96269 ogledov

Novo glede vozniških in prometnih dovoljenj!

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:14 16.april 2020.

    Brez uradno veljavnih osebnih dokumentov ne morem izvajati bančnih transakcij ! Torej ne morem poplačati davčnih obveznosti ! Kaj porečejo na davčni ?

  • optimist11 20:11 16.april 2020.

    Cestnine ne bom plačeval prej kot opravim tehnični pregled. Naj se dogovorijo z DARSOM saj vinjete ne morem koristiti.

  • ales501 17:18 16.april 2020.

    zakaj pa ne bi šlo v enem dnevu ? Vse papirje zrihtaš na enem mestu. max 10 minut. Avto pa tudi moraš imeti izpraven . Max 15 minut za pregled . Če se pa bojiš gužve pa pojdi takoj ob ...prikaži večob začetku delovnega časa .

  • SonnyBlack 17:47 01.maj 2020.

    drzava si zeli imet dolznike...da jim sistem kot ga imajo nastavljenega,sploh funkcionira...

  • Skipi 17:01 16.april 2020.

    Super meni poteče dan kasneje 18. maja. In kako bom v enem dnevu čez spravil tehničnega in vse ostalo mi še prosim povete, Ajde Kaco na dan z besedo.

    • djdj 18:06 16.april 2020.

      Zavarovanje vam velja še 30 dni. Če vam policija ne zakomplicira lahko pregled opravite v tem času.

    • SonnyBlack 17:44 01.maj 2020.

      ocitno imajo premalo krsiteljev... pa bodo dali kar vse v prekrsek,ki so te dni na vrsti za podaljsanje registracije vozila

  • Ivo 19:59 16.april 2020.

    Jaz želim vozilo odjaviti! Mi vlada krši pravice in zahteva od mene plačilo nečesa, česar ne morem preklicati?!? Oooooo koliko je pa vlada rezervirala za tožbe po tem sranju? Aja, to bo naslednja vlada takoj, ko se končajo ukrepi urejala, ...prikaži več zdajšnja bo pa pametno klobasala o tem?

  • kapibara 13:13 04.maj 2020.

    13. avgust.. do takrat bode že vse cokom pokom ponovno laufalo.. pa še brez gužve..

  • sam50 10:48 16.april 2020.

    Vse blokirano,razen dajatve državi,to pa morate poravnati ne glede,da so zaradi tega vrste na plačilnih okencih,ker e-bančništvo ali drugačna plačila na daljavo uporablja le peščica ljudi....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.