Slovenija
22550 ogledov

Novo po zadnji oddaji Tarča

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eminenca 20:38 11.januar 2022.

    rtv nej stavka, komplet, to je najboljša rešitev, oblast bo pa imela težave, ker ne vedo kaj bi z rtv ... nič niso sposobni spremenit, razen rušit, kot staro bajto, kamenček za kamenčkom, ... le kaj bo, če bi bla ...prikaži več resna stavka, programa ni, folk pa plačuje ... po zakonu pa za neplačilo avtomatska izvržba ... no dejte to probat, pa da vidimo

    • ico8 16:25 12.januar 2022.

      Ne nori, potem lahko naredis iz Murgl nove Zale!!!

    • eminenca 19:41 12.januar 2022.

      naj mene pokličejo, pa bom vse rešu ... večkrat sem že povedal, bil sem že druga osebnost, pa kaj mi to pomaga ... vse se da lepo naredit in vse bi lepo teklo, še boljše, samomalo je treba razporedit določeni ...prikaži več stvari ... več kot enostavno, ampak ni interesa, oz. sploh ne vejo kako to narest, medtem ko je meni vse jasno, pa še nisem prestopil vrat rtv, tako je

  • marko345 19:46 11.januar 2022.

    Šofer lokomotive, človek brez pameti komandira RTV. Tega tudi v Severni Koreji ni. Še 100 dni, pa pa.

    • pbr1 19:49 11.januar 2022.

      Vsaj še 1560 dni. In na koncu boš hvaležen, opica.

    • Ender3 19:53 11.januar 2022.

      pbr1 te nekdo plačuje po številu žalitev ali po stopnji maloumja. Mulc nekulturen !

    • marko345 20:10 11.januar 2022.

      Pbr1 si skriti oboževalec sds, ki nikoli več ne bo vodila vlade. Čez 100 dni bodo šli mladi to na voliščih povedat janši, ko ga bodo nagnali u pm.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 20:34 11.januar 2022.

      marko345 pa si ti čisto prepričan, da bo tako? Jaz vedno težje verjamem.

    • marko345 20:46 11.januar 2022.

      Sds ima 19% volilcev, če jih pride volit samo 50% vseh volilcev namreč. Če pride volit 100% volilcec( ni verjetno), ima sfs samo 9,5% glasov, pa še to le će jih ne pobere covid( malo verjetno) Torej mladi na volitve ...prikaži veče in si izborite demokracijo. To verjamem, da je možno.

  • h4ck3r 07:51 12.januar 2022.

    Se mi zdi da so postali že enako nedotakljivi kot zdravniki. Vedno ko kaj objavijo, pa naj bo še tako očitno politično opredeljeno, se sklicujejo na novinarsko neodvisnost in kričijo kako se jim omejuje svoboda. Me zanimajo sedaj izbori predstavnikov ...prikaži več strank za predvolilna srečanja oz. kako se bo utemeljevala izbira, večjega števila z ene ali druge strani.

  • Avatar Zala
    Zala 13:51 08.februar 2022.

    Držimo do 24.aprila, da se to svojad končno nažene.

  • Avatar Marie Cankar
    marie3 19:54 11.januar 2022.

    Tako pac je, JJ potrebuje jansovizijo in „novinarje“, ki bodo porocali po diktatu iz staba stranke. Saj ni res pa je. Dobrodosli v Jansoleniji - dezeli po meri enega, vecnega diktatorcka.

  • Avatar olor
    olor 20:09 11.januar 2022.

    Kmetič podn od podna, nekdaj komunist, sedaj janšist in takšni so najhuje. Še premalo ga narava tolče.

    • Avatar torolino
      torolino 21:09 11.januar 2022.

      In kaj ga tolče? Mogoče tudi tebe, mene? Ni ga, ki bi bil brez težav.

  • eminenca 20:41 11.januar 2022.

    kot vse kaže, po nastopu lepega goloba, z novo trajno, bo vse drugače ... protestov ne bo več in vse bo čez noč urejeno, sam še nekej je treba pogruntat, kako vrnit tistih 40 milijard, eh lako čemo, samo bez panike

    • Avatar torolino
      torolino 21:07 11.januar 2022.

      Stara se, neka luknja se mu kaže vrh glave in sedaj še lovi zadnjo mladost s skuštrano bučo.🤣

    • eminenca 21:20 11.januar 2022.

      spet ena polomija, zgrešen projekt, tako kot z zokijem ... ni tako enostavno bit v parlamentu, pa še na vladi šef ... to ne deluje kot ena firma, al pa župan, ampak se stalno prilagaja na potrebe skupin prebivalstva, takih ...prikaži več in drugačni socialnih partnerjev, dolge razprave, usklajevanja, v parlamentu glasovi, ... itd ... vsak naj poskusi, ni tako enostavno ... cel kup ministrstev, a spet vsi obvladajo svoje področeje , al boš vse sam ... naj poskusi

  • Dragonja 23:50 11.januar 2022.

    Kangler bo rešil zaplet.Kot veliki demokrat bo priznal,da je sam prosil,da pride na Tarčo in da dokaže,min za kmetijstvo,da je to najbolj profitabilna dejavnost.

  • Avatar MS
    MS 11:17 12.januar 2022.

    Erika niti z eno besedo ni poskušala prejudicirati pravnomočnih sodb! Postavljala je le vprašanja ki zanimajo slovensko javnost! Slovenski javnosti se je pač zdelo čudno kako je vseh 26 tožb proti Kanglerju serijsko padalo! To je pač profesionalna dolžnost preiskovalnih ...prikaži večh h novinarjev in Erika je to odlično opravila! Če bo zaradi tega izgubila službo se naši slovenski družbi ne piše dobro!

    • ico8 16:30 12.januar 2022.

      MALI POPRAVEK: "Slovenski javnosti se je pač zdelo čudno kako je vseh XY(pesnajsttuzntpapol!) tožb proti Jankovicu(part. ime- Opankar) serijsko padalo! "

  • Avatar Tammliola
    Tammliola 00:15 12.januar 2022.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Stane Adamič 23:50 11.januar 2022.

    Stavil bi, da je nekaj dobivala tudi pod roko od takoimenovanih tovarišev?

    • Avatar karjola
      karjola 06:31 12.januar 2022.

      Stane sigurno je tvoj prijatelj janez dal 200 jurjev madžarskega dnarja

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 20:20 11.januar 2022.

    Ko bo RTV neplačljiva mi je popolnoma vseno kaj objavljajo!! Sedaj pa ,ko jo plačujem naj ne sramotijo novionarstva z temi "inkvizicijskimi" procesi v podporo levičarjev!! Dajmo naredimo korak v demokracijo in naj se vsako gospodinstvo odloči kateri medijski hiši ...prikaži več bo plačevalo prispevek,ki je veliko dražjii od drugih ponudb kot ve Voyo ali HBO!! Zato pa dobiš laži in podtikanja partijskega trobila z 3. ZANIČ kanali!! Če mislite,da so to laži si poglejte gledanost RTV-ja!!

  • Avatar Leon
    Leon 19:33 11.januar 2022.

    Demokracija na zrnu GRAHA ! DOST MAM .

  • Slavko Krizman 19:31 11.januar 2022.

    blablabla na blablabla na blablabla ....vsi skupaj bi lahko šli pobirat cigaretne ogorke en vikend pa bi bli vsi čisto tiho

  • pbr1 19:30 11.januar 2022.

    Ma vržte že to čarovnico s celo ekipo vred enkrat v peč, zarad mene lahko živo.

    • Ender3 19:56 11.januar 2022.

      Pravi primer za administratorja, kaj se čaka, na tem portalu. Greznica up.imen provladnih trolov.

    • Avatar olor
      olor 20:07 11.januar 2022.

      pbr1 , kako si glup, da celo mati, ki te je povrgla ve.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.