Slovenija
28456 ogledov

Rano so ji šivali "na živo", zmanjkalo jim je lokalne anestezije

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 12:25 03.avgust 2017.

    Morda bi pa morali namesto interpelacije Kolarjevi na živo zašit usta ,da bi spoznala realnost stanja v našem zdravstvu . Vedno bolj se bojim,da bo še kdo koga stran spravil zaradi neodgovornosti ministrstva ,ki ogenj med pacienti in zdravniki poliva z bencinom .

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 07:36 03.avgust 2017.

    Od kar so ranocelniki dobil še dodaten denar za krajšanje čakalnih vrst,je zdravstvo padlo v kvaliteti in hitrosti obdelave pacientov za 800 %,kar z drugimi besedami pomeni,da bomo čez eno leto popolnoma brez zdravstveni uslug,operacije bomo izvajali sami,ustreznega zdravljenja pa ...prikaži več itak že zdaj ni.Po drugi strani bi pa nekdo moral Milojko in ostalo golazen ranocelniško že davno sterat u tri PM brez možnosti vrnitve!

  • smejka 10:28 05.avgust 2017.

    Nič takega...po treh dnevih ugotavljanja, zakaj pri drenu na popku krvavim, je po posredovanju nočne sestre kirurg naredil dodatne tri šive.Kar tako.Sledila je kontaminacija šiva...posledično mesec in pol bolniške, slabokrvnost...kar nekaj.Strokovnost je šla 'po gobe'.Razmišljam, da grem naslednjič k veterinarju.

  • Žurnalček 15:30 03.avgust 2017.

    Še direktno vprašanje za babo , ki ji ga novinar ni znal postaviti . Ko so vam šivali .ičko po porodu , se pa niste pritoževali po cajtengih. Mogoče pa še ni rodila , novinar pa tud ne in oba ...prikaži veča ne vesta , da je bilo to šivanje blažen žegen od tistega , ki njo še čaka!

    • Vesna Dolšak 18:09 03.avgust 2017.

      Žurnalček, meni so del telesa, ki ga omenjaš v svojem komentarju že šivali. Pred 25-timi leti in še danes vem, da je bilo zoprno kljub lokalni. Vsak šiv sem čutila, kako ga vleče skozi, čeprav bolelo takrat ni, bolelo je pozneje. :)

    • Žurnalček 04:08 04.avgust 2017.

      Saj to pravim . Njeno šivanje ni omembe vredno , kaati meni so šivali palec po nasvetu kirurga 1972 l. brez anestezije , pa ni nič bolelo . Boli ravno tako , kot če ti da injekcijo , samo brez ...prikaži večz vbrizga. Absolutno ne vredno omembe ! Mojo so tudi na mrzlo , je rekla, da je bolelo bolj kot porod ! Tale občutljivka še ne ve kaj je čaka , kakšen halo bo pa takrat dvignila!

  • primorka 13:15 08.december 2017.

    zakaj moj komentar ni bil objavljen ?

  • primorka 13:13 08.december 2017.

    O urgenci pa tole: Pokličeš v ambulanto,ker bi šel rad na pregled, odgovor je, danes ne moremo, jutri tudi ne ,pojutrišnjem pa ne delamo. Bolniško odprejo brez problema, ampak če ne moreš čakati, dneva ko si naročen to je bilo ...prikaži več konkretno govorim osebno, čez 8 dni, seveda sem šla na urgenco, to je bil njihov nasvet in dobila antibiotike. Vse se je zavleklo za 5 dni, ko bi lahko že ozdravela,pa se še vedno vlečem na bolniški. NAŠE ZDRAVSTVO, pa vedno ti trgajo za prispevke tudi če dobiš samo 5€

  • aleksandra19 11:42 03.avgust 2017.

    Zgrozena sem. To se nikoli ni dogajalo in preprica a sem, da je za paciente na novogoriski urgenci vec kot odlicno poskrbljeno. Da je zmanjkalo lokalne? Ta "obtozba" je naravnost smesna! Ste novinarji preverili ali ljudje sploh vedo cemu je ...prikaži več namenjena urgenca in kaj so urgentna stanja. To niso bolecine v nosu, ki so posledica puljenja dlak, to niso piki komarja, ki srbijo ze 2 dni..No, ampak so tudi ti pacienti bili delezni obravnave! Take izjave so nedopustne. Kam se obrnete ko zdravje zataji?

  • k0libri 08:11 03.avgust 2017.

    Saj je res brez veze, da se bo cel sistem zmaknil, ker naprava iz Lidla opozarja na možnost infarkta. Kaj se bo folk še zmislil, je neverjetno. Drugič naj lokalnega vrača vprašajo, nato pa letijo na urgenco.

  • Žurnalček 15:21 03.avgust 2017.

    Mene je doktor, , ko mi je rekel , da je potreben 1 šiv , vprašal , če želim lokalno, ki me bo dvakrat pičila , se pravi vse skupaj 4 vbode . Dva vboda lokalne na živo in 2 ...prikaži več 2 šivanja na umrtvičeno . Šivaj na živo , da vidimo kako je bilo v partizanih. Moram povedat , da injekcije samo eden vbod in špric , bolj boli , kot pa oba vboda skupaj enega šiva. Tale baba sploh ne ve kaj trobezlja , sam da goflo vrti !

    • Žurnalček 15:25 03.avgust 2017.

      No še to . Jaz bi vsem takšnim , ki potrebujejo samo do 2 šiva po telesu , razen obraza in prstov , zaračunal anestezijo .

    • Žurnalček 21:36 04.avgust 2017.

      Tud teli trije bizgeci , ki so dali minuse ne !

    • Kojak 21:56 04.avgust 2017.

      Žurnalček če bi ti imel pi*** in bi rojeval verjetno ne bi trosil takšnih nebuloz, sicer pa boga lastnica pi***, ki rodi takega neolikanega pezdeta.

    • Žurnalček 04:33 13.avgust 2017.

      Kojak , @ Pezde ne delaj se pametnega !

  • Avatar Džoser
    Džoser 16:57 03.avgust 2017.

    fotografija ni rana nad gležnjem.Vas vprašam ali so šivali rano opici ali ženski ,če ima gleženj kosmat?

    • pikijakob 08:36 04.avgust 2017.

      Kaj ti misliš da vse poslikajo v živo?

    • Kojak 21:55 04.avgust 2017.

      Đžoser a si že slišal za SIMBOLIČNO FOTOGRAFIJO?

    • Avatar Džoser
      Džoser 15:31 06.avgust 2017.

      Potem pa naj vsaj slikajo gleženj in ne kar nekaj zato, da je fotografija.Po tvojem Kojak lahko slikajo tvojo plešasto glavo za simbolično fotografijo gležnja?

  • maresem 07:12 04.avgust 2017.

    Rdečkarji talajo minuse.... po Zemljaričevi in palčkovi direktivi....

  • ginko 13:58 03.avgust 2017.

    V slovenskem komunističnem Zemljaričevem zdravstvu po "partizansko", da več ostane za "upravljalce". Seveda ne drži za vse, so zlate izjeme, ki ljudem dajo sebe, da bolnika ozdravijo oziroma mu podarijo življenje. Njim vsa hvala. Dosedanjim lopovom - "humanitarnim delavcem" pa arest.

  • Milan Novak 14:05 03.avgust 2017.

    Takoj po tem bi morala policija aretirat predsednika vlade in pa zdr. ministrico !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.