Slovenija
372 ogledov

NPZ že v tretjem razredu

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BojanBojan 12:31 13.april 2017.

    Ne, po moje otroci pri teh letih niso zreli za nacionalno preverjanje znanja! S tem so otroci deležni nepotrebnega pritiska in zakompleksanosti staršev, da mora biti njihov otrok najboljši. Ravno ti si s svojim komentarjem tak primer! In potem starši ...prikaži več izvajajo pritisk na otrocih zaradi svoje zafrustiranosti! Pa vsaj 5 športov mora trenirat, pa glasbena šola, pa še dva tečaja tujega jezika. In potem je res pri 18 mentalni revež. če jih doživi 18!

  • drejca1 08:23 13.april 2017.

    Nehajte že delat eksperimente na otrocih. V tretjem razredu so otroci še majhni , glede na to, kako zgodaj se začne prvi razred. In vi genialci butasti jih boste preverjali, namesto, da bi jih učili.Nato jih boste "identificirali" , se ...prikaži več pravi ožigosali za ves čas , da so kao zaostali z slovenščino in matematiko ?? Idioti !

  • k0libri 10:46 13.april 2017.

    Pa vendar že znajo voziti kolo, drsati tablice, pomagati pri gospodinjskih opravilih itd. Meni se ne zdijo nesposobni.

  • drejca1 12:52 13.april 2017.

    Tudi jaz ne govorim o nesposobnosti. Danes so mali nadebudneži zelo brihtni in marsikaj znajo.AMPAK., naj jih preverijo, INTERNO in naj tistim, ki jim branje in računanje ne gre od rok, POMAGAJO , da bodo dohiteli vrstnike, ne jih pa ...prikaži veča ocahnat v spričevalu !

  • Gorazd Rajher 14:49 14.april 2017.

    bravo g ministrica le tako naprej in otroci bodo še bolj debeli in nezdravi. Umikate športno vzgojo, na cesti puščate športne pedagoge otrokom pa vsiljujete delo na računalniku in sedenje za mizo. Vrhunska predstava za oceno 10+. Poglejte ŠVK, upam ...prikaži več da veste kaj je to in jih primerjajte s temi kartoni iz 10, 20 ali še bolje 30 ali 40 let nazaj in se vprašajte?

  • Dixon 09:13 13.april 2017.

    Hvalabogu, vsaj nekaj testov (pravih) za naše malčke. Pa da bo rezultat prevrednoten v oceno je tudi sam plus.

  • Johnny13a 09:06 13.april 2017.

    V realnem življenju ti pri iskanju službe noben ne vpraša kolk so bili simpatični starši učiteljici.Tko da malo objektivnosti pri ocenah ne bo škodilo...

  • k0libri 10:45 13.april 2017.

    Po tvoje so otroci nesposobni in jih je treba zavijati v vato, da pri 18 ugotovimo, da so mentalni reveži. Bravo!

  • tjaš 12:30 13.april 2017.

    Mi smo imeli dobrih 20 let nazaj že od prvega razreda ocene in mislim, da ni nihče zafrustriran. Pa so bile dobre in slabe ocene. Enim je šlo nekaj bolj, drugim manj. Meni je bilo čudno, ko je imel bratranec ...prikaži več na drugem koncu Slovenije nekakšno "opisno ocenjevanje". Mi smo se navadili na ocene brez težav in mislim, da se bodo tudi ti otroci.

  • KOJAK 14:03 13.april 2017.

    Baje bo 2021 preverjanje znanja že takoj, ko bo otrok prišel iz vagine.

  • Pepe007 14:06 13.april 2017.

    Zakaj bi bilo to preverjanje nekaj posebnega od ostalega preverjanja, ki je že sedaj?Če bo kaj posebnega, ga bodo takega naredili slabi učitelji, ki se bo prestrašili, da pride na dan njihovo slabo delo. Sicer pa ni nobenega razloga, ...prikaži več da se otrokom pove, da je nek test NPZ. Test tudi ne bo imel večje teže od ostalih, ki jih pripravi učitelj. Bo pa enakovreden. Doslej je bil vreden manj.

  • Pepe007 14:08 13.april 2017.

    Preverjanje brez vpliva na preverjanca nima nobenega smisla. Otroci so se zezali in odajali prazne liste. Učitelji so ponekod staršem priporočali, da slabši učenci na dan NPZ manjkajo. To je bil rezultat NPZ-jev doslej, ko ti na učenčev uspeh niso imeli vpliva.

  • BojanBojan 08:33 13.april 2017.

    Po starem...imajo NPZ drugošolci!Bravo! Da jih sfrustirate že v 3. razredu! Pri 8ih letih! In če bo imel slab procent, se bo sekiral, bil ves živčen in zafrustriran in bo imel uničeno otroštvo, lahko pa tudi življenje. Da ...prikaži več ne pomislim, da bi imel slabo učiteljico. Zafura cel razred! Objektivnost na nivoju!

  • BojanBojan 12:34 13.april 2017.

    Eno so ocene, drugo je NPZ! Eksperimintiraj na sebi in ne na otrocih! Pri 8ih jih ni treba obremenjevat z sorazmerno nepomembnimi preverjanji, Jih bodo imeli dovolj v življenju, ko bodo garali do 80 leta!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.