Slovenija
1957 ogledov

Slovenija bo Hrvaški dala zeleno luč, v zameno ne bo dobila nič

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Maxman 08:33 17.november 2022.

    Slovenija bo Hrvaški dala zeleno luč, v zameno ne bo dobila nič....iz tega izhaja da je politika hurba .

  • PaPajapopi 08:49 17.november 2022.

    Hlapci smo in hlapci bomo ostali ! Žal !

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 10:00 17.november 2022.

    Istro bomo nazaj dobili😂

  • JJ66 09:46 17.november 2022.

    Kreteni, ilegalcev kot gob, mi jim pa pustimo v schengen, po vstopu jih bo pa še dosti vec, pa vlomov pa tatvin tudi, mi sploh nimamo normalnih politikov

  • Avatar luckyss
    luckyss 09:55 17.november 2022.

    Slovenija bo Hrvaški dala zeleno luč, v zameno ne bo dobila nič....To seveda ne drži, namesto Slovenije bo ciljna država za migrante postala Hrvaška...Mi pa lahko uvedemo nadzor meje tako kot Avstrija nam, kar je Fajonova na veliko ogorčenje Hrvatekov že omenila..

    • mirror 10:04 17.november 2022.

      Ti si pa zelo naiven in zaslepljen. Ciljna država bo še vedno ostala Slovenija, ker bo za to poskrbela Hrvaška, ki bo napotila vse migrante brez popisa na našo mejo. Ti bi pa nadzoroval mejo, potem ko si z nje ...prikaži več pobral že ograjo in nisi dovolil SV da jo varuje? Levaki res ne veste kaj delate in kaj hočete.

    • Avatar luckyss
      luckyss 11:08 17.november 2022.

      Ciljne države ostajajo Nemčija, Francija, Švedska...Ampak najprej pa katerakoli država, ki je v Schengenu. Tam ostanejo, da se "vpišejo", spočijejo in potem nadaljujejo v ciljne države. Mi torej ne moremo več imeti žice na meji, ker nismo več Schengenska meja, ...prikaži več bomo pa vršili na meji s Hrvaško mejni nadzor...Bo šlo, ali ti moram še enkrat razložiti ?!

  • alen04 10:21 17.november 2022.

    Ravno Fajonka je bila polnih ust kako gre AS z roko v roki s Shengnom. Isto sranje ste samo drugače zapakirani. Upal sem, da bo tokrat drugače, pa je vse isti šit. Hvala lepa svoboda, golobi in ostali....

  • QSprm 09:42 17.november 2022.

    Bebavi rezimske sluge, ki ste si vzeli unih 15min in sli izvolit tole svojat veleizdajalsko - cestitke. 30 let vas ze vozijo zejne cez vodo in se 100 let vas bojo kajti nikoli ne boste prisli tolk k sebi da ...prikaži več bi ugotovili kaksne pateticne ovce ste. Lahko vam vzamejo kr vse clovekove pravice, kajti tudi te si moras zasluzit, da bi se deklarilal za pripadnika cloveske vrste. Ovce jih pac ne rabijo in so srecne ce lahko cele dni mulijo uno trapasto travo. Pa dobrodosli v diktaturi demokracije.

  • Avatar SS666
    SS666 08:52 17.november 2022.

    SMC(Slovenskega Materinega Cucka sin).... .Skrajni čas,da gredo hrčki v Schengen.Samo zaradi Slovenije niso že vsaj 10 let notri.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.