Slovenija
102 ogledov

Obrtniki že obupujejo

Komentarjev 51
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomaz 15:17 20.februar 2014.

    Saj pravim, kakor komu...samo verjetno preje nisi plačeval veliko, ali pa niso imeli pravih podatkov..tisto o nadomestilu pa ne drži, nadomestila z novim zakonom ni več (edino če ne bo ustavno sodišče odločiko drugače) in plačal boš le davek. V ...prikaži več mojem primeru smo imeli že nadomestilo v primerjavi z ostalimi kar veliko in je sedaj razlika pač toliko manjša, pa sem v rdečem območju vrednotenja...

  • dragec 17:02 20.februar 2014.

    KLOBO, ne serji ga, psihični bolnik je tvoj plešasti, za njega je v Ormožu že pripravljena soba z nadstandardom (da ne spizdi v Avstralijo)

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 14:32 20.februar 2014.

    Tiste navedbe, da bo davek enkrat večji so navadna laž. V mojem primeru je za stanovanje nepremičninski davek 3x večji, kot je bilo prej nadomestilo. Ker pa se nadomestilo plačuje za nazaj bom letos moral plačati skupaj 4-krat več, kot ...prikaži več lansko leto!!! Kriv pa je seveda povprečni volivec, ki voli vedno ene in iste bedake in ga prebudi šele takrat, ko dobi položnico ne pa že prej, ko se sprejemajo zakoni in je bilo kristalno jasno do česa bo prišlo.

  • Sultan Miki 10:57 20.februar 2014.

    v tej državi se mora očitno zgoditi kaj podobnega kot v Ukrajini. Tisti, ki so z majhnimi prihranki nekaj spravili skupaj, bodo zdaj po malem morali še to vračati-skratka sporočilo države je jasno: ne delat in pošteno živet, ampak kradi ...prikaži več in skrij v tujini...

  • Avatar čavez
    čavez 11:32 20.februar 2014.

    Kar niso pokradli še do sedaj, sedaj zagotovo bodo.

  • Sarko Sarko 11:47 20.februar 2014.

    upam da imajo ustavni sodniki še kaj pameti ,da ne prižgejo zeleno luč za ta nespameten davek.vlada naj raje sebi občutno žniža plače in da "dihat" gospodarstvu

  • KLOBO 12:18 20.februar 2014.

    Če bo narod, predvsem podeželjski , ki je dobil s temi obračuni za 3 do 10 x večje obremenitve, vse to mirno gledal in prenašal , potem naj plačuje NEUMNOSTI KOMUNISTIČNE VLADE , KI JO VODI PSIHIČNA BOLNICA alenka bratušek !!

  • Specijalec 13:15 20.februar 2014.

    Jaz pa pravim tako, so bili na oblasti desni (manjše zlo) pa jih je bilo nujno vreči dol, sedaj pa imate kar ste želeli! Sprašujem pa se kje so vsi t.i. vstajniki (komunistični agenti), očitno je v Slo vse super ...prikaži več fino fajn, ni več lačnih ipd., nobenih vstaj več, samo da so komunisti prišli na oblast! Imate kar ste želeli, če pa hočete kaj spremeniti pa ne nasedajte več lažni komunistični propagandi na naslednih volitvah volite desne, če ne drugega vsaj niso zafurali 2 držav (YU&SLO;) tako kot komunisti!

  • McClain 13:49 20.februar 2014.

    ja a 20% pa ni ogromno? A lahk ti recimo 20% dvignes svoje cene??? Nikol!! Kvecjemu nizamo jih velika vecina. IN to je eden vecjih ropov prebivalstva v zadnji drzavi ki jo imamo.

  • tomaz 14:14 20.februar 2014.

    Strinjam se, da je več kot je bilo, samo to smo tako ali tako že leta pričakovali in vedeli, da bo enkrat prišlo v realizacijo, je pa po mojem edino pošteno, da plača tisti ki nekaj ima, tako je v ...prikaži več tako je v večini držav. Nadomestilo so pobirale občine predvsem po všečnosti volilne baze , s tem zakonoom, ki se bo pa zagotovo še spreminjal v detaljih, je pa končno nekako pošlihtano, da je za vse več ali manj pravično...

  • erikkk 15:13 20.februar 2014.

    v sloveniji imamo velik neizobraženih ljudi ki se jih da molzt- na takih pa se tudi največ zasluži na lahek način- se je menda računalo da bodo enostavno plačali pa nič bunili ... no tokrat se je ...prikaži več nekdo očitno malo če ne naveliko uštel ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.