Slovenija
28 ogledov

Obtoženi v aferi Patria obvezno na sodišče

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 08:52 07.januar 2013.

    Za razliko od tistih, ki zaradi pomanjkanja obveznosti nimajo kam s časom in si ga krajšajo med drugim tudi s postopanjem na protestih, imajo omenjeni gospodje pomembnejše stvari in opravke kot prisostvovanje montiranim procesom.

  • Senior 19:37 02.marec 2013.

    Ko se okoristijo in nakradejo so vsi ti starci postali bolniki s predvidenim časom bolezni. Pa to je živ kretenizem!

  • dragec 08:43 07.januar 2013.

    Ali ste res prepričani, da bo ta bagra Janez Janša, Jože Zagožen, Ivan Črnkovič, Walter Wolf in Tone Krkovič prišla na sodišče. za njih velja druga zakonodaja, oni so nedotakljivi.

  • dragec 09:38 07.januar 2013.

    Tvoja opcija si krajša čas z "zajebavanjem" ljudi in izigravanjem zakonodaje!!! Kaj bi bilo, da se ti ne zglasiš na obravnavi, na sodišču - primer???

  • gec 10:12 07.januar 2013.

    glede na to,da si eni še vedno zatiskate oči,bi vas spomnil,da je do sedaj javno na proteste vabil samo janša.pa ga bom citiral:posnetek lahko vidimo na magnetogramu.

  • dragec 12:52 07.januar 2013.

    To so nove, sodobne oblike (internetne) upora trenutnim oblasnikom!!!

  • ennanova 13:04 07.januar 2013.

    Nešteto koncev svetahttp://za-misli.si/kolumne/gregor-hrovatin/717-nesteto-koncev-sveta

  • privat 19:02 16.februar 2013.

    nekateri se smejejo...jaz pa ko slišim besedo sodišče...že jokam!!

  • Zvonka Facija 14:38 19.februar 2013.

    Vsakega drugega bi že prisilno privedli, njega pa.....in karavana gre dalje.....

  • franke 09:20 01.marec 2013.

    ZDAJ BO IMEL ČAS ZA SODIŠČE.

  • Senior 19:39 02.marec 2013.

    golazen!

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 12:46 23.marec 2013.

    To sodišče je že sramotno,kar nekaj veslajo po kalni vodi.Da so priče kriminalnega dogodka,nebi vedli kaj stem delat.

  • Stolp 11:11 07.januar 2013.

    Janša je vabil na proteste in točno se je vedelo da je to ON. Z obrazom, imenom in priimkom. Pošteno!Te proteste, ki so sedaj pa organizira neka reva iz ozadja, ki nima niti toliko jajc da bi se ...prikaži več predstavil in povedal: jaz sem tisti(mi smo tisti) ki to organizira.

  • ocean 15:55 12.januar 2013.

    Davčna inšpekcija, če bi seveda delala tako kot bi morala, bi že davno lahko ugotovila koliko so osumljeni v tej zadevi potrošili ali naložili v banke ali v kake naložbe. Razlika od uradnih prihodkov pa bi pokazala neko vsoto, ki ...prikaži več je bila pridobljena na neznan način, ob neznanem času in od neznane osebe na neznanem kraju. Mene sploh ne bi zanimalo ali je kdo od teh dobil kako podkupnino. Če bi bil davčni uradnik, bi me zanimalo koliko davka od neznanih prihodkov niso plačali in bi jih imel ......

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.