Svet
27776 ogledov

Umrl: Oče v avtu pozabil 16-mesečnega dojenčka, ves dan je bil na soncu

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 18:18 29.maj 2024.

    Zaprt tega butla,3 dni nič jesti mu dati ,potem pa zelo slanega odojka mu dati in brez vode

  • LukaMB 19:27 29.maj 2024.

    Ko so moja dva bila še majhna sem v Avstriji na Dunaju takrat kupil takšno uro, ki piska, če se preveč oddaljiš od otrok oz. če se otroci preveč oddaljijo od tebe v rangu petih metrov (tamala dva pa sta ...prikaži več mela to kot privesek na sebi). Ni mi bilo žal denarja za to in predvsem pri hoji z njimi v parku, saj te takoj opozarja. Načeloma ne bi bilo nič, ampak previdnost je mati modrosti. Pri potovanju je tudi prišlo prav, predvsem ko se ustaviš na kakšnem počivališču.

  • Avatar jate
    jate 18:35 29.maj 2024.

    kot mati tega otroka....bi ga zaklala....ga ni sodišča

    • Avatar jate
      jate 18:36 29.maj 2024.

      boljše da si bedak sam vzame življenje

    • LukaMB 19:38 29.maj 2024.

      jate - po toči zvoniti je prepozno, nekje globoko v sebi verjamem, da ta debilni fotr tega ni želel narediti. Dandanes hitro lahko izgubiš fokus, mudi se ti na delo, trdo delaš za družino, stres, miljon skrbi. Kaj naj rečem, ...prikaži več nesreča nikoli ne počiva in glede na ostale starše je mogoče tukaj bil slab preklop v malomarnost. Kaj bi pa povedala za tiste starše, kjer npr. hitro najdejo otroka in se srečno konča, ampak dejstvo je, da niso bili toliko pozorni pa čeprav samo za delček minute.

    • Avatar jate
      jate 05:51 30.maj 2024.

      caki malo mb....cel dan ni pomislil na otroka,če ga žena ne bi upraša zanj še vedu ne bi....in ja tudi za une starse ki hitro najdejo otroka? drugače je to,da "pozabiš" da je otrok v avtu...verjemi kako pa nihče ne ...prikaži več pozabi na FB ,FON ITD

    • Avatar jate
      jate 05:53 30.maj 2024.

      ...In ja verjamem da ga ni nalašč pozabil....važna je služba

    • LukaMB 15:16 30.maj 2024.

      Ne vem, toliko pade v rutino, da je to postane že robotsko. Saj ga ne branim in je žalostno, potrebno je poiskati vzroke.

  • Ender3 22:19 29.maj 2024.

    Očitno imamo tudi v Franciji posnemovalce.

  • bozo197 07:11 30.maj 2024.

    Imava dva odrasla fanta ... in mi je nedojemljivo kako pozabiš na otroka ... res ne

  • sandi76 09:41 30.maj 2024.

    CEL DAN POZABIL ???? nedoumljivo !!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.