Slovenija
27411 ogledov

Odlična novica za voznike: Velika pocenitev goriva

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 19:43 20.november 2023.

    Nekdo se zopet dela norca iz ljudi. Pri enem tanku se bo poznalo dober euro ! Res odlična novica !

  • Avatar Kimberley-Echo
    Kimberley-Echo 19:47 20.november 2023.

    Velika pocenitev bi bila, če bi se goriva pocenila za 20, 30 centov. Teh par centov pa ni bog ve kaj.

  • Ender3 16:34 20.november 2023.

    Euro pa še kar raste ? Bo končno dollar dobil pravo ceno..? Samo za obresti dolga Amerika plačuje miljardo $.. Sploh pa, če so sosobni zunanji dolg odplačati.

  • SamoResnica 06:59 21.november 2023.

    Dej mi logiko razlož pls.... Vlada bi dvigovala vse je***e davke, ko bi lahko imela gorivo dražje in bi s tem pobrala velik del denarja, ki jih naš proračun zaradi njihove nesposobnosti krvavo potrebuje, ker se nihče ne ukvarja z ...prikaži večz odtekanjem denarja v napačne žepe. Dvigovanje ratinga s cenejšim gorivom? Res ne vem kdo v tej vladi je sploh še sposoben za kaj.

  • Vrtnica 19:41 20.november 2023.

    Škoda besed in črnila za tako novico.

  • Avatar NickMason
    NickMason 22:37 20.november 2023.

    Je bila dve leti nazaj teorija zarote ,ko se je omenilo da bo šlo orng gorivo gor in da bodo potem regulirali z malo gor malo dol ,v resnici pa je na par mesecev vedno samo še gor in z ...prikaži več malo pocenitvijo delajo bum in ploskajo ,seveda samemu sebi .Globalistično gledano deluje vse tako kot je plan.Pri nas doma smo rešili zadevo,en avto za vse in namesto da plačaš rekreacijo kot pol sveta ,ki je naravnost butasto ,hodimo peš,ne boste verjeli,celo zastonj je.

  • sam1 17:49 20.november 2023.

    To je pa res "OGROMNA"-kaj ogromna še večja pocenitev za skoraj kakšen cent na liter......

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 07:56 21.november 2023.

    Trošarine so dvignili zaradi NESPOSOBNE vlade!! Nobena leva vlada do sedaj ni naredila drugega kot dvignila davke in trošarine!! Pod levičarji živijo lenuhi životari pa pošten slovenski delavec!!

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:31 21.november 2023.

    Na Hrvaškem veljajo nove cene pogonskih goriv. Bencin se je podražil za šest centov in stane 1,38 evra na liter, dizel pa za štiri cente na 1,28 evra za liter, je v ponedeljek na konferenčni seji odločila hrvaška vlada. Cena ...prikaži več dizelskega goriva na Hrvaškem je še vedno precej nižja kot v Sloveniji.No kaj porečete na to podražitev “predragi novinarčki“

    • Naklonsky 10:06 21.november 2023.

      Če si vsaj 30 km od meje se gotovo splača tankat pri sosedih. Pa še kupiš kakšno stvar.

  • bobubob 15:40 21.november 2023.

    Vzamejo mi 100 enot, nato pa mi velikodušno 'podarijo' (mojih) 20 ? Naj bi jim veselo ploskal, kot mi to 'svetujejo' njihova trobila? Zakaj gorivo ni več po evro ali manj? Inflacija? Zakaj inflacija ob vseh teh pametnih ukrepih še ...prikaži več še bolj pametnih strokovnjakov? Eh, saj res, sem pozabil, bodimo vendar odgovorni,kaj bi gledali nazaj, glejmo naprej....sprašujejo vendar samo zarotniki, danes pa nihče ne želi biti zarotnik, kajne?

  • anica00 18:16 26.november 2023.

    Kaj ga serjete in pišete za nazaj. Budale.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.