Zdravje
53374 ogledov

Od petih, ki so morali v bolnišnico, štirje cepljeni

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gandi123 08:52 31.julij 2021.

    Amerika, zibelka demokracije, pa obvezno cepljenje!😂😂😂 Cepljeni nosite maske, da ne okužite nas zdravih!!!

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 10:25 31.julij 2021.

    Faucijeva reklama za vodo na njegov mlin, ko rešuje svojo kožo. Toliko denarja , državnega ion privatnih družb je zmetal v to, da ga bodo pojedli, če ne bo učinka. Sliši se kot panično iskanje izhoda, vsaka bilka, ki jo ...prikaži več lahko najde mu pride prav in jo na veliko marketingira.

  • dani5 10:01 31.julij 2021.

    Nič novega. Že v Veliki Britaniji podobna zgodba. Pozimi se bo pokazalo, ko pride spet kak nov sev. Tudi naš to čaka, če se jih bo pri nas toliko cepilo.

  • Avatar jezeran
    jezeran 10:00 31.julij 2021.

    Enkrat pišete tako drugič tako, bolje da ste tiho. Tole deljenje na ene ali druge vam gre po nalogi države odlično

  • Avatar Leon
    Leon 08:53 31.julij 2021.

    https://www.slovenskizdravniki.si/s-cepivom-povezano-pospesevanje-bolezni-vaed-tveganje-o-katerem-se-ne-govori-in-ne-poroca/

  • rd2dmk2 22:59 31.julij 2021.

    danes sem naletel na en obcestni oglasni pano. na njem je pisalo : "cepil sem se, da bom lahko igral na koncertih". HA! HALO ? pa ta reklama je plod vladne ustanove. torej , cepimo se iz čist materialnih vzgibov: ...prikaži več: grem na dopust, grem na pir, grem se ustič, šef tako hoče, samo ne zato da bi ostal zdrav. in potem sem začel razmišljat in.. glej zlomka vsi , ki jih poznam so cepili z istim razlogom, nočejo bit za nič prkrajšan, nihče pa zato, ker ga skrbi da bi zbolel. pa saj reklama pravi ....

  • sam1 18:42 31.julij 2021.

    Zakaj ti cepljeni ameri ne pridejo v slovenijo,tu bi gotovo zbolel le odstotek cepljenih-strokovno dokazano iz štaba naših strokovnjakov.....

  • Avatar Leon
    Leon 07:37 01.avgust 2021.

    Novi val okužbe gre takole ! Smrkaš, boli glava,grlo, mišice.... pokličete osebnega zdravnika????? , če ga slučajno dobite vas bo vprašal ali ste cepljeni ! Sledi postopek ; V kolikor ste bili cepljeni gre samo za navaden prehlad torej,kupite Lekadon ...prikaži večn in čaj ! V kolikor niste bili cepljeni ,potem imate virus Delta in takoj na testiranje ter v karanteno . Vse to zdravniki opravijo po telefonu ali elektronski pošti za kar dobijo COVID nadomestilo .

  • martin72 22:42 01.avgust 2021.

    Tudi jaz še danes videl pano na katerem je pisalo:Cepila se bom da bom lahko sprejemala stranke,pa kam smo prišli,le kam to vodi,morda pa naši vedeževalci poznajo odgovor,ko že za drugo leto napovedujejo,na našo srečo se jim napovedi ne uresničujejo.

  • suineg7878 22:54 31.julij 2021.

    Mogoče pa je vse res "Graphene Oxide Nanosheets Interact and Interfere with SARS-CoV-2 Surface Proteins and Cell Receptors to Inhibit Infectivity" https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33988903/

  • bobubob 16:26 02.avgust 2021.

    https://www.youtube.com/watch?v=1vWXMlWUm5k in za tiste, ki berejo: https://covid19criticalcare.com/ivermectin-in-covid-19/ in za bolj praktične : https://www.researchgate.net/profile/Juan-Chamie/publication/344469305_Real-World_Evidence_The_Case_of_Peru_Causality_between_Ivermectin_and_COVID-19_Infection_Fatality_Rate/links/602e1cf4299bf1cc26d25565/Real-World-Evidence-The-Case-of-Peru-Causality-between-Ivermectin-and-COVID-19-Infection-Fatality-Rate.pdf?origin=publication_detail

  • Avatar Leon
    Leon 07:38 01.avgust 2021.

    COVID je največji posel tega stoletja .

  • eminenca 13:33 31.julij 2021.

    sej če si ceplen , je še lažje priti v bolnico, čudno je to, da vakciancija ne povzroča smrti, kar bi bilo zaželjeno, ne pa da samo zboliš, pa se matraš ko budala, vsi cepit , pa mir, potem pa ...prikaži več kdor preživi, preživi ... men je vseeno, ker se ne bojim smrti, samo, da ne bo trpeča

    • krucefiks 22:19 31.julij 2021.

      tudi da ne bo trpeča ne veš,probaj še z heroinom,kar bo pa bo ,nema veze itak se smrti ne bojiš

    • eminenca 23:07 31.julij 2021.

      pa kaj je s tabo? heroin?, a ti misliš da sem budala , pa da bom začel horsa žret, pa vsakt teden hodit po flaške metadona ... ne hvala, ne da se mi s tem ukvarjat ... čista bedarija, jest ...prikaži več nisem džanki , sem pa razočaran nad živlenjem polnem strahu, ki ga je vsak dan več , cene osnovih artiklo za preživetje pa rastejo ... res obetavna prihodnost, kjer ne vidimo luči na koncu tunela, oz, kdaj bo konec te podmukle , prikrite vojne

    • krucefiks 23:13 31.julij 2021.

      slab vojak bi ti bil,borit se treba

    • rd2dmk2 09:58 01.avgust 2021.

      krecefiks, še piratski kapitan je hordi pred bitko dal ruma pit...

    • eminenca 12:40 01.avgust 2021.

      ja, ja ti se kar bori za kogar se hočeš ... do zadnjega izdiha

    • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 19:18 01.avgust 2021.

      @eminenca,saj veš..... .Lepilo za tapete,benzin,plin in nore gobe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.